فیلم کامل لایو تولد جونگ کوک ۲۰۲۲ و سورپرایز تهیونگ که لایو را ترکاند

فیلم کامل لایو تولد جونگ کوک ۲۰۲۲ و سورپرایز تهیونگ که لایو را ترکاند

فیلم کامل لایو تولد جونگ کوک ۲۰۲۲ و سورپرایز تهیونگ که لایو را ترکاند و آهنگ زیبای تهیونگ در لایو جونگ کوک را در این صفحه ببینید.

فیلم کامل لایو تولد جونگ کوک ۲۰۲۲

روز گذشته جونگ کوک به مناسبت تولد خود لایوی را با هوادارانش به اشتراک گذاشت که مورد استقبال آرمی ها قرار گرفت یکی از نکات جالب توجه سورپرایز تهیونگ بوده که یک آهنگ بسیار جذابی را اجرا کرد و مورد استقبال قرار گرفت.

جونگ از اینکه تهیونگ برایش این آهنگ را خواند بسیار خوشحال شد و از او تشکر کردند.

همچنین ببینید فیلم| اجرای دیدنی جیهوپ (بی تی اس) در فستیوال لولاپالوزا

گفتنیست که مدتیست خبر انحلال گروه بی تی اس در رسانه ها منتشر شده بود که اعلام شد برخی از آنها به خدمت سربازی میروند و برخی دیگر میخواهد به صورت جداگانه فعالیت داشته باشند به همین دلیل تعداد زیادی از هواداران آنها به شدت از این اتفاق ناراحت شدند. در بیانیه آمده است: “BTS در حال وقفه نیست. اعضا در حال حاضر بیشتر روی پروژه های انفرادی تمرکز خواهند کرد.” در همین حال، روز پنجشنبه، جوانترین عضو BTS، جونگ کوک، یک جلسه زنده برای بیش از یک ساعت انجام داد و در آن به آتش سوزی پرداخت و به طرفداران اطمینان داد که گروه در حال منحل شدن نیست.

این در حالی بود که افتتاحیه جام جهانی 2022 قطر را بر عهده این گروه واگذار کرده بودند که در نهایت این اتفاق لغو شد.

جونگ کوک متولد زادهٔ ۱ سپتامبر ۱۹۹۷ بوده و از خواننده ها و ترانه سراهای پر طرفدار کره جنوبی میباشد او جوانترین عضو و  BTS  میباشد که سن و سالش از بقیه اعضا کمتر است.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. به گفته پارک یونگ وو(وزیر فرهنگ و ورزش و گردشگری کره) اعضای بی تی اس بخاطر تأثیر زیادی که روی اقتصاد کشورشون دارن و درخواست مردم و آرمی ها، از خدمت سربازی معاف شدن و فقط باید دو ماه آموزشی رو شرکت کنن پس این 2 سال قراره به فعالیت های گروهی ادامه بدن و روی فعالیت های سولو تمرکز بیشتری داشته باشن

    فقط همین.

  2. سلام من ادیت اصلو از داخل سایت نماشا دیدم و حتی اسم اون کانال رو ی ویدیو هست خوب نیشه اگ اون کانال رو تو سایتتون معرفی کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.