فیلم کامل مصاحبه فیروز نادری درباره دین و خدا و مهاجرت به آمریکا

فیلم کامل مصاحبه فیروز نادری درباره دین و خدا و مهاجرت به آمریکا

فیروز نادری در مصاحبه ای که کرده بود درباره دین و خدا اظهارات عجیب و غریبی کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت او گفت که به هیچ دین و مذهبی اعتقاد ندارد.

فیلم کامل مصاحبه فیروز نادری درباره دین و خدا و مهاجرت به آمریکا

مصاحبه فیروز نادری درباره دین و خدا

فیروز نادری دانشمند ایرانی آمریکایی ناسا کارشناس آزمایشگاه رانش جت به مدت 35 سال در ناسا فعالیت داشت. حساب کاربری رسمی او در اینستاگرام فاش کرد که اخیراً دچار آسیب دیدگی شده است که باعث فلج شدن او شده است.

چندروز پپیش بود که برادرزاده فیروز نادری در حساب کاربری این دانشمند در اینستاگرام اعلام کرد که فیروز نادری پس از تصادف غیرمنتظره از گردن به پایین فلج شده است. او افزود در هفته گذشته دو عمل جراحی گردن داشته است و خوشبختانه اکنون کاملاً به هوش است و از همه پیام های دوستانه ای که از سراسر جهان دریافت کرده است فیروز نادری در آخرین ساعات زندگی اش مانند تمام عمرش محصور عشق و تحسین بود.

اطلاعات مربوط به مراسم یادبودی که زندگی برجسته او را جشن می گیرند، در صورت لزوم به اشتراک گذاشته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ استاد نادری که در سال 1946 در شیراز متولد شد، از حدود 18 سالگی در آمریکا اقامت داشت.

پروژه های مدیریت روح و فرصت در فهرست رکوردهای مهندس ایرانی-آمریکایی تجلیل شده در حالی است که هفت سال پیش یک سیارک به نام وی در منظومه شمسی نامگذاری شده است.

هفته گذشته بود که نادری، مدیر سابق آزمایشگاه پیشرانش جت ناسا (JPL) عکسی از خود بر روی تخت بیمارستان منتشر کرد که نشان می داد او پس از تصادف از گردن تا پایین فلج شده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *