فیلم گریه جانسوز علیرضا داوودنژاد در خاکسپاری فرزندش رضا داوودنژاد

فیلم گریه جانسوز علیرضا داوودنژاد در خاکسپاری فرزندش قطعا دل هر بیننده ای را به درد می اورد مرگ فرزند برای علیرضا داوودنژاد کارگردان سرشناس سینما قطعا او را دیگر مثل قبل نخواهد کرد و زندگی اش را با چالش بسیار بزرگی مواجه میکند.

علیرضا داوودنژاد پسرش رضا داوودنژاد را در 13 فروردین ماه از دست داد تا روزگار غم انگیزی را سپری کند او در مراسم خاکسپاری فرزندش به شدت متاثر بود و مدام گریه میکرد وضعیت روحی و جسمانی بسیار بدی داشت و اغلم هنرمندانی که برای تسلیت به نزد او میرفتند غم جانسوز را در چهره او میدیدند.

داوود نژاد در این مراسم به ستختی میتوانست سخن بگوید و فقط برای چند ثانیه از بلندگو به کسانی که حضور پیدا کردند تشکر کرد.

برخی از کاربران معتقد هستند رضا داوودنژاد که از پدرش درخواست کرده بود سربازی اش را بخرد باید این کار را میکرد و اجازه نمیداد که رضا برای معافیت دست به کار خطرناکی همچون چاقی بیش از حد بزند که به کبدش آسیب بزند.

آن مرحوم طی سال‌های اخیر به دلیل نارسایی کبدی دو مرتبه در شیراز عمل پیوند کبد داشتند که شرایط خوبی هم داشتند اما در یک ماه گذشته با یکسری بهم‌ریختگی‌های آنزیم‌های کبدی مواجه شدند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *