فیلم کامل قسمت ۱۴ زندگی پس از زندگی فصل پنجم حسین صاحبی بزاز

دانلود قسمت ۱۴ زندگی پس از زندگی فصل پنجم حسین صاحبی بزاز

فیلم کامل قسمت ۱۴ زندگی پس از زندگی فصل پنجم تجربه گر مرگ حسین صاحبی بزاز با کیفیت اصلی امشب یکشنبه 5 فروردین 1403 را در این صفحه اماده کرده ایم.

بیوگرافی حسین صاحبی بزاز

حسین صاحبی بزاز تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی بوده که در این برنامه حضور پیدا کرد و از تجربه مرگ خود برای مخاطبان تلویزیون به گفتگو پرداخت .

حسین صاحبی بزار در یک حادثه به کما رفته است که در حالت اغما عالم برزخ را مشاهده کرده و فرشته های اسمانی و دنیای باقی را دیده است.

فیلم کامل قسمت ۱۴ زندگی پس از زندگی

در این صفحه میتوانید قسمت ۱۴ زندگی پس از زندگی فصل پنجم با حضور تجربه گر مرگ حسین صاحبی بزاز را تماشا کنید.

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc2dd8c1

برنامه ای عرفانی که برای کسانی که به عالم برزخ و اتفاقات بعد از مرگ علاقمند هستند میتواند بسیار جالب باشد. این برنامه هر ساله در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه 4 پخش میشود عباس موزون کارگردان و تهیه کننده و مجری این برنامه است.

عباس موزون تهیه‌کننده برنامه پرمخاطب زندگی پس از زندگی با اشاره به مسائل اجرایی و تامین منابع مالی این برنامه در فصل جدید گفت: شرایط ظاهری و طبیعی تولید زندگی پس از زندگی در مه عمیق و غبار شدیدی از انواع تردیدها فرو رفته است.عباس موزون، در یک گفت‌وگوی زنده مجازی گفت: در فصل دوم برنامه که دو سال پیش پخش شد بعد از آنکه خانم نعمت‌اللهی یکی از تجربه‌گران مرگ موقت از این گفت که قبلا حجابش طور دیگری بود و حتی پدرش از حجابش ناراحت بود، وقتی رفتم و برگشتم و آن‌جا نتیجه این کارها را دیدم، حجابم درست شد… در فضای مجازی آن‌قدر به او حمله کردند که همین یکی دو ماه قبل به‌خاطر این حملات، عمل مغز باز انجام داد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *