لباس دنیا جهانبخت در تولد پسرش با قیمت 200 میلیون تومان را ببینید

لباس دنیا جهانبخت در تولد پسر را ببینید ضایع اما لاکچری که توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

لباس دنیا جهانبخت در تولد پسرش

لباس دنیا جهانبخت در تولد پسرش با قیمت 200 میلیون تومان را ببینید

دنیا جهانبخت که همیشه به دنبال حاشیه زیادی و جلب توجه بود حالا در برای تولد پسر خود جشن بسیار پرهزینه ای برگزار کرده و بسیاری از شاخ های اینستاگرامی حاضر در ترکیه را دعوت کرده است او در این مراسم سعی کرده نشان بدهد که داری زندگی بسیار لوکسی است.

نام فرزند او آرتام بوده که حاضر رابطه اش با مهراد جم خواننده میباشد هرچند که ابتدا مهراد جم این بچه را قبول نداشت اما چند روز پیش در استوری نوشت: “تولدت مبارک پسرم” که ثابت کرد پدر فرزند دنیا جهانبخت میباشد.

لباس دنیا جهانبخت در تولد پسرش با قیمت 200 میلیون تومان را ببینید

لازم به ذکر است که مهراد جم مدتی برای رابطه با دنیا جهانبخت راهی ترکیه شد و به دلیل جنجال هایی که به وجود اورد از موسیقی رسمی کشور کنار گذاشته شد او مجددا به ایران بازگشته و سعی دارد بعد از مدتی سکوت مجددا فعالیت خود را ادامه دهد.

همچنین ببینید:

مهراد جم تولد پسرش آرتام را به دنیا جهانبخت تبریک گفت
پیشنهاد محمدرضا گلزار به دنیا جهانبخت (فیلم افشاگری)
مهراد جم و دنیا جهانبخت ازدواج کردند؟

دنیا جهان بخت که پدرس بدلیل بیماری فوت کرده است می گوید : قهرمان زندگی من مامانم هست، امیدوارم همیشه سلامت و سالم باشه و سایه اش بالا سرم باشه، و این که سلامتی مامانم همه ی چیز منه ؛ پدرم چند سال پیش از دنیا رفته است.

دنیا میگوید بیشتر آرزوهایم مادی نیست و بیشتر آرزوهایی که دارم جنبه عاطفی داره …نخست آرزوی سلامتی مامانم دارم و دومیش رسیدن به کسیکه دوستش دارم سومیش آرامشه ؛ ،آرامش تنها چیزیه که همه آدم ها توی زندگیشون نیاز دارند و من دیگه جز اینا آرزوی ندارم…

لباس دنیا جهانبخت در تولد پسرش با قیمت 200 میلیون تومان را ببینید

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *