فیلم کامل / لباس ماکان بند در کنسرت فالش خوانی آبرو ریزی به تقلید راز بی تی اس

لباس ماکان بند در کنسرت آبرو ریزی به تقلید راز بی تی اس واکنش هایی را به همراه داشته است

فیلم کامل / لباس ماکان بند در کنسرت فالش خوانی آبرو ریزی به تقلید راز بی تی اس

لباس ماکان بند در کنسرت

ماکان بند یکی از گروه های پرطرفدار در موسیقی پاپ بوده که در چند سال اخیر توانسته اند با آهنگ های امروزی نسل جوان را به طرف خود بکشانند خواننده های این گروه امیر مقاره و رهام هادیان بوده که به خواننده های محبوب پاپ نیز به شمار می روند.

کنسرت اجرای زنده این خواننده ها مورد انتقادات برخی از کارشناسان موسیقی قرار گرفته است و معتقد هستند که آنها خارج از گام های آواز کار خوانندگی را انجام می‌دهند همچنین برخی دیگر معتقد هستند که این خواننده در برخی از کنسرت های خود به صورت فلش بک اجرا میکنند ماکان بند کار خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز کرد آهنگساز آنها یاشار خسروی بوده و توانستند تیمی محبوب را تشکیل بدهند ریشه نام ماکان به پسران کاک از حاکمان مازندران برمی‌گردد که به معنی شجاعت است امیر مقاره متولد ۳ دیماه ۱۳۷۴ و رهام متولد ۷ مرداد ۱۳۷۰ می باشند امیر مقاره سابقه بازی در سریال جزیره را در کارنامه خود دارد.

فیلم کامل / لباس ماکان بند در کنسرت فالش خوانی آبرو ریزی به تقلید راز بی تی اس

امیر میلاد نیک زاد نوازنده جوان پیانو و کیبورد گروه شوک فرزادفرزین بود.سال ۸۷ با نوازندگی پیانو و کیبورد کارش را آغاز کرد. برای شروع در گروه ارکستر آقای محمد اصفهانی حضور داشت و به مرور زمان با اساتید دیگری آشنا شد.او در حال حاضر نوازنده و رهبر ارکستر گروه ماکان است .او در سن سه سالگی به آموختن پیانو مشغول شد،و او درحال حاضر سی الی چهل ساز بلد است.او از سه سالگی با یاشار خسروی آشنا شد. او درگذشته با فرزاد فرزین ، سیروان خسروی و بابک جهانبخش همکاری کرده است. وی بسیار شوخ طبع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.