لحظه بازداشت مهدی یراحی خواننده و دستگیری او با خفت و خاری

لحظه بازداشت مهدی یراحی خواننده و دستگیری او با خفت و خاری

مهدی یراحی خواننده کشورمان شب گذشته توسط پلیس دستگیر شد علت بازداشت مهدی یراحی آهنگ روسریتو دربیار میباشد که چندی پیش منتشر شد قوه قضاییه معتقد است که این آهنگ جرم بوده و مصداق اشاعه فحشا و ترویج بی حجابی در جامعه است.

لحظه بازداشت مهدی یراحی خواننده و دستگیری او با خفت و خاری

لحظه بازداشت مهدی یراحی خواننده

مهدی یراحی خواننده پاپ کشورمان پیش از این آهنگ باز هم مورد توجه قرار گرفته بود و با آهنگ پاره سنگ در سال ۱۳۹۷ بار دیگر توسط مراجع قضایی بازداشت شده بود و حتی برای مدتی ممنوع الکار شد.

مهدی یراحی از خواننده‌های پرحاشیه و جنجالی کشورمان است که بارها به دلیل اقدامات او مورد انتقاد رسانه‌های اصولگرا قرار گرفته است.

لحظه بازداشت مهدی یراحی خواننده و دستگیری او با خفت و خاری

حضور مهدی یراحی در زنجیره انسانی حمایت از کارون و انتشار پیام تسلیت کنایه آمیز به سقوط هواپیمای اوکراینی و انتشار آهنگ سرود زن در اعتراضات مهسا امینی و آهنگ لاک پشت برای مهاجران ایرانی از جمله حواشی بوده که مهدی یراحی به دنبال داشته است حالا او با آهنگ روسریتو بار دیگر جنجالساز شده است.

خبرگزاری فارس خواهان مجازات سنگین سلبریتی ها

همچنین فهرستی از عناصر سیاسی رسانه‌ای و نیز به اصطلاح سلبریتی‌های دخیل در شایعه پراکنی و تحریک و تشویش افکار عمومی در رویدادهای اخیر تهیه شده و در دستور پیگرد حقوقی و قضایی قرار گرفته است.

بر اساس شنیده‌ها قرار است با ارزیابی خسارات وارده مالی و جانی اغتشاشات اخیر، علاوه بر مجازات قانونی برهم‌زنندگان امنیت کشور، مدعی‌العموم تحریک‌کنندگان و تشویق‌کنندگان به اغتشاش و نیز عوامل میدانی اعم از لیدرها و دنباله روها را به پرداخت خسارات وارده به اموال عمومی و خصوصی وادار سازد.

همچنین ببینید:

علت دستگیری دورچی خواننده رپر مشخص شد

مهدی یراحی خواننده ایرانی متولد 23 آبان سال 1360 در شهر اهواز است. مهدی یراحی به جز خوانندگی، تنظیم کننده، نوازنده پیانو، کیبورد و گیتار نیز است. او دوره تئوی موسیقی را تحت نظر علی کسرائی گذرانده است. مادرش مشوق او در موسیقی بود و پدرش نیز از هنر او حمایت کرد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *