ماجرای درخت آدامسی تهران چیست و این درخت کجاست +آدرس لوکیشین

ماجرای درخت آدامسی تهران و این درخت کجاست +آدرس لوکیشین

ماجرای درخت آدامسی تهران و این درخت کجاست همراه با آدرس لوکیشین درخت آدامسی تهران را در این صفحه مشاهده نمایید.

ماجرای درخت آدامسی تهران

احتمالا برای شما هم جای سوال است که درختی معروف تهران که به آن با تعداد بسیار زیادی آدامس پوشیده شده است چه فلسفه و ماجرایی دارد! و چرا مردم به این درخت آدامس میچسبانند.

ماجرای درخت آدامسی تهران و این درخت کجاست +آدرس لوکیشین

این درخت هم زمانی یک درخت عادی مثل درخت های دیگر سطح شهر بوده است اما مردم آدامس های خود را به آن میچسبانند و باورهای عجیبی برای این کار خود دارند.

این درخت که در محله فرشته تهران واقع شده است پوشیده از آدامس های رنگارنگ است که برای دوست داران محیط زیست صحنه چندش اورد و ناراحت کننده ای به حساب می آید.

ماجرای درخت آدامسی تهران و این درخت کجاست +آدرس لوکیشین

ماجرای این درخت را در چند تن از اهالی محله جویا شدیم که توضیحات جالبی ارائه دادند انها میگویند آنها میگویند علت اصلی این بوده که این درخت در وسط خیابان قرار گرفته است و خودروهای عبوری در تاریکی شب آن را ندیده و با آن تصادف میکردند اما مردم سعی کردند با چسباندن آدامس این درخت را در تاریکی شب نمایان کنند تا تصادفی رخ ندهد.

ماجرای درخت آدامسی تهران و این درخت کجاست +آدرس لوکیشین

این آدامس ها در تاریکی شب نور را منعکس میکنند و باعث دیده شدن درخت میشوند و احتمال تصادف خیلی پایین آمده است. اما برخی از افراد که از کنار این درخت عبور میکنند گمان میکنند که این باور اعتقادی دارد و برای همین آدامس های خود را برای براورده شدن آرزو بر روی آن میچسبانند.

پیشنهاد میکنیم ببینید:

ماجرای جا به جایی تنه درخت الاکلنگ حیاط پردیس باغ ملی
مراسم چهل منبر بروجرد
علم کشی (علم جوش) چیست

ماجرای درخت آدامسی تهران و این درخت کجاست +آدرس لوکیشین

البته روایت دیگری درباره این درخت آدامسی این است که چون این درخت در وسط خیابان قرار گرفته و رانندگان برای عبور از خیابان خیلی به درخت نزدیک می‌شدند، اگر آدامسی در دهان داشتند به راحتی بدون پیاده شدن آن را روی تنه درخت می‌چسباندند. در چهار پنج سال اخیر به تعداد آدامس‌های روی تنه این درخت بسیار اضافه شده است. در این زمینه انتقاداتی هم وجود دارد که درخت یک موجود زنده است و این کار جلوه خوشایندی ندارد. اما با این حال افراد بسیاری هنگام گذر از کنار این درخت، ترجیح می‌دهند با آن عکس یادگاری بگیرند.

لوکیشن درخت آدامسی تهران

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.