بیوگرافی رضا پیشرو خواننده و همسرش کیست +حواشی و جنجال ها

فیلم کامل رضا پیشرو ما داریم زحمت میکشیم مشکل داری بی ناموس

رضا پیشرو خواننده رپ بعد از اینکه موجی از پیامهای توهین آمیز و رکیک را در کامنت صفحه اینستاگرامش مشاهده کرد به شدت عصبانی شد و با انتشار یک ویدیو از خود به این کاربران واکنش نشان داد که حالا سوژه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

فیلم کامل رضا پیشرو ما داریم زحمت میکشیم

رضا پیشرو به دلیل توهین های متعدد هوادارانش به او به شدت عصبانی شد و از خجالت هوادارانش درامد! گویا خوانده های رپ تعادل شخصیتی ندارند!

جریان رضا پیشرو مشکل داری چیست

رضا پیشرو در ویدیویش خطاب به کاربرانی که به او توهین میکردند گفت: مشکل داری؟ ما داریم زحمت میکشیم برای شما… بدون اینکه هیچ سودی برایمان داشته باشد کلی برای شما هزینه میکنیم و آهنگ تولید میکنیم.

ماجرای رضا پیشرو ما داریم زحمت میکشیم مشل داری بی ناموس

واکنشها

بعد از این ویدیو برخی از کاربران برای او نوشتند که لطفا دیگر برای ما آهنگ تولید نکن و سپس اورا مسخره کردند.

رضا پیشرو در زمینه موسیقی رپ فعالیت دارد که دارای طرفداران خاص خود است او مدتی با سروش هیچکس همکاری داشت و سپس با خواننده های مختلف رپ همکاری کرد.

پیشرو این روزها در خارج از ایران زندگی میکند.

شایان ذکر است که “یاس” خواننده بنام رپ ایران در گفتگویی رسانه ای از “رضا پیشرو” به عنوان یکی از بزرگ ترین خوانندگان رپ ایران نام برده و همکاری با پیشرو را به عنوان یکی از اهداف آینده کاری خود یاد کرده است.

ماجرای رضا پیشرو ما داریم زحمت میکشیم مشل داری بی ناموس

آلبوم «نیروانا» از رضا پیشرو «نهم مرداد» منتشر شد که البته هوادارانش را هم سوپرایز کرد. چرا که به جز هیپاپولوژیست «رپر مشهور نسل چهار» جدیدا هیچ رپر دیگری آلبوم منتشر نکرده و این مسئله باعث شده هوادارن رپ برای شنیدن آهنگ‌های رضا پیشرو حریص‌تر شوند. این خواننده در آلبوم جدید خود هفت آهنگ منتشر کرده که اسامی آنها: «نیروانا، بچه باحال‌ها، زامبی، بله قربان، دردسر، قبرستون هیپ هاپ2 و نظم» است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. واقعا عجیبه واسه چی
    واقعا خواننده هامون چه مشکلاتی دارن درسته که رپ فارس یا سیاسیه یکم یا فح.شه خوبم داره اما دلیل نمیشه این بندگان خدا آنقدر اذیت بشن بعد نباید با آهنگ خواننده خواننده رو قضاوت کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *