ماجرای علت مصادره خانه حسن شماعی زاده در تهران +عکس و قیمت

ماجرای مصادره خانه حسن شماعی زاده در تهران

خانه حسن شماعی زاده چندین سال است که مورد بحث در فضای مجازی بوده و با ویدیوهای مختلف مدعی است این خانه توسط دولت مصادره شده است او میگوید دولت ایران خانه من را به اتهام تحصیل مال از راه نامشروع مصادره کرده است این اتفاق بعد از انقلاب رخ داده است .

خانه شماعی زاده کجاست؟

آدرس ملک نیاوران خیابان فیضیه است که در حال حاضر متروکه بود و کسی ساکن آن نیست.

حسن شماعی زاده خواننده معروف لس انجلسی سالهاست از مصادره شدن خانه اش در نیاوران تهران انتقاد میکند خانه ای که سندش به نام فرزندانش است و به گفته این خواننده مصادره شده و در حال تخریب است.

ماجرای مصادره خانه حسن شماعی زاده در تهران (نیاوران) +عکس

در سال ۱۳۷۲ خانه شماعی‌زاده در تهران منطقه جماران، خیابان نیاوران (شهید باهنر)، که سندش به نام فرزندان شماعی‌زاده است با حکم حسینعلی نیری قاضی شرع دادگاه انقلاب اسلامی تهران مصادره شد.

علت مصادره شدن منزل شماعی زاده

علت مصادره شدن منزل حسن شماعی زاده در تهران مجهول‌المالک بودن این ملک عنوان شده است و قاضی معتقد بوده که درامد شماعی زاده حلال و مشروع نبوده است.  اشتغال وی به «شغل کثیف خوانندگی» و سرودن آهنگ «نفرین بر جنگ» عنوان شده‌است. حسن شماعی‌ زاده؛ خواننده لس آنجلسی و قبل از انقلاب در اینستاگرام به مصادره خانه‌اش در تهران و معامله آن مجددا اعتراض کرد.

ماجرای مصادره خانه حسن شماعی زاده در تهران (نیاوران) +عکس

شماعی زاده نیز مدعی است این خانه اصلا از درامد و پول او خریداری نشده است بلکه ارثیه پدری همسرش است که در حال حاضر به نام فرزندانش میباشد

شماعی زاده مدعی است منزلش توسط ستاد اجرایی فرمان امام مصادره شده است و به چهار شخص داده شده است

شماعی‌زاده بارها در مصاحبه‌هایش تأکید کرده‌است که این ملک غصبی ناشی از ارث پدری همسرش بوده و به نام فرزندانش سند خورده بوده‌ است و هیچ ارتباطی با شخص او نداشته‌ است.

وی در صفحه اینستاگرامش مجددا به مصادره خانه‌اش در تهران و معامله آن اعتراض کرد.

ماجرای مصادره خانه حسن شماعی زاده در تهران (نیاوران) +عکس

آدرس خانه شماعی زاده

شماعی‌زاده نوشت:  آدرس خانه من در تهران که قصد تخریب آن و آپارتمان سازی دارند. پنجره ها را کنده و آماده تخریب میکنند. این هم نتبجه کار موسیقی.

آدرس دقیق ملک هم به این شرح: روبرو  کلانتری  نیاوران خیابان فیضیه.انتهای  فیضه خیابان ۲۴حصارک ۱‌.نبش کوچه دوم.

به نقل از آفتاب نیوز، منزل این خواننده سال 72 مصادره شد.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا