ماجرای فیلم قالتاق گفتن بیوک میرزایی به محسنی اژه ای رئیس قوه قضایی

تاریخ انتشار 25 مهر 1400 – Study time 3 minutes

ماجرای فیلم قالتاق گفتن بیوک میرزایی به محسنی اژه ای رئیس قوه قضایی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای فیلم قالتاق گفتن بیوک میرزایی به محسنی اژه ای رئیس قوه قضایی

بیوک میرزایی بازیگر سرشناس و باسابقه سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته مهمان این برنامه تلویزیونی بود که به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش می شد.

طبق رسم برنامه تعدادی تصویر بر روی نمایشگر این نمایش داده می‌شد و بیوک‌میرزایی باید آنها را معرفی می‌کرد که بعد از نمایش دادن تصاویر داوود رشیدی و علی نصیریان تصویر اقای محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شد که بیوک‌میرزایی در معرفی محسنی اژه ای او را قالتاق نامید این گفته آقای بیوک میرزایی به شدت در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شد به خصوص رسانه های ضد انقلاب از این گفته او استقبال کردند.

فیلم قالتاق گفتن بیوک میرزایی به محسنی اژه ای

مسیح علینژاد با بازنشر این قسمت از برنامه از بیوک میرزایی تعریف و تمجید کرد در نهایت امروز صبح ببیوک میرزایی بر روی آنتن برنامه‌شبکه‌ سه آمد و به صورت رسمی از آقای محسنی اژه ای عذرخواهی کرد.

گفتنی است که میرزایی چند ماه پیش همسرش را به دلیل سرطان ریه از دست داد و صحبت های او درباره همسرش در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @pm_be_modir

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *