ماجرای همسر دوم جواد هاشمی و پیدا کردن شاهد برای عقد در خیابان

ماجرای همسر دوم سید جواد هاشمی و پیدا کردن شاهد برای عقد

ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که سید جواد هاشمی در مقابل یک دفترخانه ازدواج ایستاده و از عابران درخواست می‌کند که به عنوان شاهد عقد به دفترخانه بیایند چرا که می‌خواهد زن دوم بگیرد.

ری اکشن و واکنش مردم به این اظهارات جواد هاشمی در نوع خود بسیار جالب است .

بسیاری از کاربران این ویدیو را باور کردند و به صفحه اینستاگرام سید جواد هاشمی حمله کردند و حسابی از خجالت او درآمدند در حالی که این ویدیو صرفاً یک دوربین مخفی بوده که مربوط به یک برنامه شبکه نمایش خانگی است.

سید جواد هاشمی در مقابل این دفترخانه ازدواج ایستاده و از کسانی که عبور می‌کنند می‌خواهد که به صورت مخفیانه به دفتر خانه آمده و شاهد عقد آنها باشد و می‌خواهد زن دوم بگیرد در حالی که همسر اولش با خبر نیست لازم به ذکر سید جواد هاشمی متاهل بوده و حتی نوه دارد.

جواد هاشمی دارای دو فرزند به نام‌های سید محسن و فاطمه السادات است. جالب است بدانید که جواد هاشمی فرزند طلاق است و پدر و مادرش از هم جدا شدند.

سید جواد هاشمی یکی وی یکی از بازیگران سریال دفاع مقدس و فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. سید جواد هاشمی بازیگری در تئاتر را از سال ۱۳۵۸ آغاز کرد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *