مادر شادمهر عقیلی کیست بیوگرافی و علت درگذشت

مادر شادمهر عقیلی کیست بیوگرافی آصفه شوقی پور و علت درگذشت

مادر شادمهر عقیلی کیست

آصفه شوقی پور مادر شادمهر عقیلی خواننده معروف بوده که در تهران زندگی میکرد و روز گذشته بر اثر ایست قلبی ناشی از کهولت سن درگذشت.شادمهر عقیلی خواننده سرشناس سالهاست در آمریکا زندگی میکند و مادرش را سالهای زیادی ندیده بود.

شادمهر در یک خانواده ۶ نفره در تهران متولد شد. سه برادر به نام‌های حمید، محمد تقی و محمد علی و یک خواهر به اسم پروین دارد و یکی از برادرانش به تازگی وارد خوانندگی شده و دو برادر دیگرش، یکی از دد حین خدمت سربازی و دیگری در زلزلهٔ رودبار فوت شدند.

مادر شادمهر عقیلی کیست بیوگرافی آصفه شوقی پور و علت درگذشت

 مادر شادمهر عقیلی کجا زندگی میکرد

مادر شادمهر عقیلی در اکباتان تهران زندگی میکرد شادمهر دارای سه برادر بنام های حمید ، محمدتقی ، محمدعلی و یک خواهر بنام پروین بوده که هیچکدام از آنها در عرصه هنری و موسیقی فعالیت ندارند.

روز گذشته مراسم تشییع مادر شادمهر عقیلی در بهشت زهرا با حضور بسیاری از دوستداران این خواننده برگزار شد.

مادر شادمهر عقیلی کیست بیوگرافی و علت درگذشت

واکنش شادمهر عقیلی

شادمهر در اینستاگرامش برای شادی روح مادرش آرزو کرد او قبلا در یک مصاحبه گفته بود که مادرش سن زیادی دارد و آرزویش سلامتی مادرش است.

همچنین ببینید:

علت فوت و درگذشت مادر هومن حاجی عبداللهی مشخص شد

علت درگذشت و فوت مادر الهام اخوان مشخص شد

مادر یوسف صیادی درگذشت

ویدئویی که در ادامه خواهید دید، تنها اظهارات «شادمهر عقیلی» درباره مادرش است. شادمهر کلا اهل مصاحبه نیست و این چند جمله هم حاصل معدود گفتگوهای ویدئویی‌ست که داشته. وداع با مادر در غربت درد بزرگی ست… خداوند به او صبر و به روح مادرش آرامش عطا فرماید…

مادر شادمهر عقیلی کیست بیوگرافی و علت درگذشت

جالب است بدانید ژینا نامزد سابق شادمهر از دختران مورد علاقه مادر این خواننده بود. به گفته خود شادمهر: «به دنبال یک اسم خاص میگشتم که بجای گل من گل من باشه و کسی از این اسم هم استفاده نکرده باشه و اسمی زیبا تر از ژینا به ذهنم نرسید! بعد از خروج از ایران با وجود فیلم تولد و فیلم شب رفتن وبارها دیده شدن او با ژینا در انجمن شعر و انجمن سینما با با او همراه بود چون خود ژینا هم یک بازیگر بود. وقتی که شادمهر برای گرفتن مجوز در ایران راه به جایی نبرد رو به کشور خارج کرد و با ژینا قرار گذاشت که بعد از برگشتش به ایران او را هم با خود به خارج یا همان لس آنجلس ببرد.

ازدواج و همسر شادمهر عقیلی

شادمهر با ملیسا میسا (میامسا) دختر فیلیپینی – آمریکایی ازدواج کرده و دختری بنام ملینا دارند

ملیسا میسا دختر فلیپینی الاصل متولد سن دیه گو ایالت کالیفرنیا و فارغ التحصیل رشته طراحی صحنه تئاتر و طراح مروارید و جواهرات است.

او بعدا از طراحی جواهرات و مروارید کناره گرفت و به رقص روی آورد و با کمپانی برای رقص قرارداد بست و همین کار باعث آشنایی او با شادمهر در موزیک ویدئوها شد

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *