مادر شدن نگار جواهریان و پدر شدن رامبد جوان + خبر دختردار شدن رامبد جوان

مادر شدن نگار جواهریان و پدر شدن رامبد جوان و دختردار شدن زوج جوان سینما از زبان خود خانم بازیگر را در مجله شبونه با جزئیات بخوانید.

مادر شدن نگار جواهریان

زوج معروف و محبوب سینما و تلویزیون خبر از بچه دار شدن خود دادند و اینکه به زودی صاحب فرزند دختر خواهند شد.
نگار جواهریان همسر رامبد جوان خبر حاملگی و بارداری خود را رسانه ای کرد و اعلام کرد که به زودی صاحب دختر خواهیم شد.
پدر شدن مجری و تهیه کننده برنامه پر مخاطب خندوانه باعث شادی طرفداران و دوستداران این زوج مخصوصا رامبد شده و برایشان کامنت های شادی و تبریک گزاشتند .

مادر شدن نگار جواهریان و پدر شدن رامبد جوان

پدر شدن رامبد جوان

این زوج با حواشی زیادی مواحه بودند و مدتی پیش شایعه جدایی و طلاق آنها سر تیتر خبرهای شبکه های اجتماعی بود.
اما در رامبد جوان با عکسی دو نفره و همچنین لایو گزاشتن صبحت ها و تبدیک تولد همسرش این شایعات را رد کرده و تکذیب کرد. مادر شدن نگار جواهریان

مادر شدن نگار جواهریان و پدر شدن رامبد جوان

بارداری و دختردار شدن نگار جواهریان

اکنون نیز خبر بارداری همسرش رسانه ای شده و خود نگار جواهریان در مراسمی اشاره کوچکی به بارداریش میکند و می گوید امیدوارم فرصتی باشد که دو نفره با رامبد بیاییم حرف بزنیم با دخترم که حتی به دختر بودن فرزندش نیز اشاره کرده و می گوید با دخترم. مادر شدن نگار جواهریان

مادر شدن نگار جواهریان و پدر شدن رامبد جوان

دختردار شدن  رامبد جوان و همسرش

رامبد متولد 1 دی ماه 1350 بوده و یک خواهر به نام پوپک دارد و اصالتا آذری می باشد و تاکنون سه بار  ازدواج کرده و دو همسر سابق خود را طلاق داده است.

مادر شدن نگار جواهریان و پدر شدن رامبد جوان

ماندانا روحی همسر اولش بود که بازیگر بود و بعد از مدتی زندگی کوتاه از هم جدا شدند بیوگرافی کامل را ماندانا روحی را اینجا بخوانید

همسر دومش سحر دولتشاهی نیز بازیگر بوده که بعد از مدتی این ازدواج نیز به طلاق انجامید که از همسر اول و دومش دارای فرزند نبود حال در دهه چهل زندگی خود از همسر سومش دختردار شده و تا مدتی دیگر فرزند دخترشان به دنیا خواهد آمد.
بیوگرافی سحر دولتشاهی در متن بالا بخوانید.

یک نظر

  1. ترشح بیش از حد هورمون مردانگی در زنان باعث بروز چنین حاملگی ها و چنین زایمان هایی خواهد شد البته با چنین افکار درشت پندارانه !!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.