مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدا

مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدای او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدا

مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست

مجید شاپوری یکی از اساتید تقلید صدا میباشد که در دهه هفتادو هشتاد یکی از بهترینها بود که همچنان او را به عنوان بنیانگذار تقلید صدا میشناسند چرا که او اولین کسی بوده که به کار تقلید صدا پرداخت.

مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدا

البته در دورانی که او در اوج قرار داشت فضای مجازی وجود نداشت و افرادی که در این زمینه استعداد داشتند تریبونی برای عرض اندام نداشتند اما امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی استعدادهای زیادی در تقلید صدا توانستند حضور پیدا کنند.

آقای شاپوری تقریبا 65 سال سن دارد او در دهه هفتاد و هشتاد در همایش ها و جشن های مختلف حضور پیدا میکرد و توانسته بود به محبوبیت زیادی دست پیدا کند.

مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدا

از مهمترین تقلید صداهای او میتوان به تقلید صدای هلیکوپتر اشاره کرده که در زمان خود یکی از بهترین ها بود چرا که او بدون استفاده از هیچ گونه دستگاه یا نرم افزار ویرایش صدا این کار را انجام میداد .

فیلم تقلید صدا

او د دهه نود حضوری کمرنگ را در فضای مجازی داشت و بیشتر کسانی که او را میشناختند از این هنرمند دعوت میکردند تا اجرا کند.

حضور در جوکر

برنامه جوکر به تهیه کنندگی احسان علیخانی از او برای قسمت سوم فصل دوم دعوت کرد احسان علیخانی که خود از چهره های دهه شصتی بوده و با تقلید صداهای مجید شاپوری کاملا آشناست از این پیشکسوت برای برنامه خود استفاده کرد.

مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدا مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدا مجید شاپوری استاد تقلید صدا و کمدین کیست +فیلم تقلید صدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.