محسن خادم پرستار بیمارستان میلاد کاشان درگذشت و بیوگرافی

محسن خادم پرستار بیمارستان میلاد کاشان درگذشت و بیوگرافی به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

درگذشت محسن خادم

محسن خادم، 30 ساله، پرستار اتاق عمل بیمارستان میلاد کاشان، که به دلیل ابتلا به #کرونا دار فانی را وداع گفت.

محسن خادم پرستار بیمارستان میلاد کاشان درگذشت و بیوگرافی

ایشان سالها سابقه در پرستاری داشته و در بیمارستان های مختلف شهر کاشان به مردم خدمت میکرد که متاسفانه با شیوع بیماری کرونا این پرستار ارجمند هم به آن مبتلا شد و در همین راه به شهادت رسید.

این روزها پرستاران کشورمان در خط مقدم جنگ با این بیماری تلاش های بسیار زیادی را میکنند تا بتوانند مردم را از شر این بیماری مهلک و مرگبار نجات بدهند.

همچنین ببینید: بیوگرافی و درگذشت فریبرز رئیس‌ دانا اقتصاددان و نویسنده بر اثر کرونا

متأسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 113 نفر از مبتلایان جدید کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری در کشور به724 مورد رسید.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون 4590 نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

وی در خصوص آمار مبتلایان به تفکیک استانها تصریح کرد: در تهران 251 نفر، قم 84 نفر، گیلان 43 نفر، اصفهان 126 نفر، البرز 67 نفر، مازندران 72 نفر، قزوین 22 نفر، سمنان 41 نفر، گلستان25 نفر، خراسان رضوی 143 نفر، فارس 9 نفر، لرستان 52 نفر، آذربایجان شرقی 36 نفر، خوزستان 32 نفر، یزد 36 نفر، زنجان 32 نفر، کردستان 27 نفر، کرمانشاه 13 نفر، کرمان 7 نفر، همدان 11 نفر، سیستان و بلوچستان 6 نفر، هرمزگان 7 نفر، خراسان جنوبی 18 نفر، خراسان شمالی 6 نفر، ایلام 18 نفر، آذربایجان غربی 18 نفر، کهگیلویه و بویراحمد یک نفر و بوشهر 6 نفر موارد جدید ابتلا به ویروس به تفکیک استانها هستند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *