جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳

پیراهن مجلسی ساده ۱۴۰۳ : قطعا این روزها پیدا کردن یک لباس شیک که هم ساده و کم کار باشد هم بلند و هم سایز مناسب سخت و دشوار است و نیاز به راهنمای خرید دقیق دارد. از این رو تا آخر همراه ما باشید.

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید

فرم بدن، مهمترین عامل برای پیدا کردن بهترین مدل لباس است. بهترین مدل لباس، لباسی است که بهترین ویژگی‌های اندام شما را برجسته‌تر کند و همچنین نقص‌های شما را بپوشاند:

فرم بدن سیبی: در این فرم بدن، شانه، سینه و به طور کلی بالاتنه بزرگ‌تر و حجیم‌تر از قسمت باسن و پا است.

گلابی: در این فرم بدن، نیمه‌ی پایینی بدن بزرگ‌تر از نیمه‌ی بالایی است و قسمت باسن و پا نسبت به سایر بخش‌ها بزرگ‌تر است.

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید

ساعت شنی: این فرم بدن به این معنی است که نیمه‌ی بالایی و پایینی بدن کاملاً با یکدیگر متناسب هستند و با یک کمر باریک از هم جدا می‌شوند.

بدن مستطیلی: در این فرم بدن، فریم اصلی بدن باریک بوده و انحنای زیادی ندارد. سرشانه‌ها صاف و در یک خط با کمر و باسن هستند.

فرم توت‌فرنگی: در این فرم بدن، سرشانه‌ها پهن هستند و حجم بیشتری نسبت به قسمت‌های دیگر بدن دارند.رنگ‌ها تأثیر قابل توجهی بر زیبایی شما دارند. حتی یک رنگ لباس می‌تواند شما را زیبا نشان دهد یا در عین حال نامناسب نشان دهد. به دنبال رنگ‌هایی باشید که با پوست شما همخوانی داشته باشند و ویژگی‌های شما مانند رنگ چشم‌ها و پوستتان را برجسته کنند. اگر رنگ پوست تیره‌ای دارید، رنگ‌های برجسته و پررنگ می‌توانند جذابیت پوستتان را بیشتر کنند. رنگ‌هایی مانند فیروزه‌ای، بنفش و طیف‌های جواهری، همگی مناسب شما هستند.

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید

از رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای بهتر است دوری کنید، زیرا این رنگ‌ها به پوست تیره نزدیک‌تر هستند و جذابیت رنگ پوست را کاهش می‌دهند. همچنین رنگ‌های آبی و نقره‌ای روی پوست تیره کمی خشن و خسته‌کننده به نظر می‌رسند.اگر پوست روشنی دارید، رنگ‌های تیره مانند مشکی و سورمه‌ای بسیار جذاب و شیک به نظر می‌رسند. اگر به دنبال انتخاب ملایم‌تری هستید، رنگ‌های پاستلی را فراموش نکنید.اگر پوست زیتونی دارید، این خیلی خوب است. چون بیشتر رنگ ها با پوست شما ترکیب زیبایی را ایجاد می کنند. رنگ‌های قرمز، شرابی و سبز زمردی بهترین انتخاب برای شما هستند.

پیراهن‌های گلدار و رنگارنگ را انتخاب کنید، این نوع پیراهن‌ها به عنوان پیراهن Sundress معروف هستند. اما برای مهمانی‌های رسمی‌تر که به لباس مجلسی شیک نیاز دارید، به سمت پیراهن‌های ماکسی می‌رود. پیراهن ماکسی می‌تواند به صورت پشت باز، بندی، یقه هفت و چپ و راستی یا یک پیراهن ساده با چاک بغل پا باشد.

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید

در هر شکل و طرحی، پارچه به صورتی روی بدنی قرار می‌گیرد که بسته به نوع مدل پوشیدن و نیازهای شما انتخاب درستی محسوب می‌شود. بعضی پارچه‌ها مانند ساتن آمریکایی دارای حالت خشکتری هستند و به خوبی برای لباس‌هایی مناسب هستند که پفی بوده یا حالتی بالا داشته باشند. اما پارچه‌های دیگر مانند کرپ یا ابریشم، نرم و صاف هستند و دارای حالت افتادگی می‌باشند.

ما خانم‌ها دچار چالش سایز می‌شویم و این طبیعی است، زیرا احتمالا در بخش‌های بالاتنه و پایین‌تنه سایزهای متفاوتی داشته باشند. بنابراین هنگام خرید لباس، سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که سایز شما و نزدیک‌ترین انتخاب به سایز شما باشد. در صورت نیاز، می‌توانید با ایجاد تغییراتی لباس را به سایز خودتان تنظیم کنید. اما برای لباس مجلسی هرگز لباسی خیلی بزرگ یا خیلی کوچکتر از سایزتان نخرید؛ چون این امر به ظاهر کلی شما آسیب می‌رساند.

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی ساده و بلند زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۳ + نکات خرید

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *