پشت پرده کشف حجاب در مراسم تجلیل از پزشکان در آمل +عکس

پشت پرده کشف حجاب پزشک در مراسم تجلیل از پزشکان در آمل +عکس

مراسم تجلیل از پزشکان در آمل حواشی زیادی را به همراه داشت دکتر فاطمه رجایی راد پزشک نمونه این مراسم بدون حجاب در مراسم حضور پیدا کرد و حتی برای گرفتن جایزه خود به صورت بدون حجاب بر روی جایگاه رفت که واکنش های زیادی را در پی داشت و پروانه طبابت او نیز تعلیق شد.

حواشی کشف حجاب دکتر فاطمه رجایی راد در مراسم تجلیل از پزشکان در آمل

بزرگداشت روز پزشک و تجلیل از متخصصان و دندان‌پزشکان شهرستان آمل در حالی برگزار شد که دکتر فاطمه رجایی راد متخصص پزشکی در جوار مراجع تقلید به صورت بی حجاب ظاهر شد و جایزه خود را دریافت نمود.

پشت پرده کشف حجاب دکتر فاطمه رجایی راد در مراسم تجلیل از پزشکان در آمل +عکس

در پی برگزاری مراسم تجلیل از پزشکان در آمل در اقدامی عجیب دکتر فاطمه رجایی راد که به عنوان پزشک نمونه انتخاب شد به صورت بدون حجاب به جایگاه رفت و جایزه خود را دریافت کرد! این اتفاق در حالی رخ داد که شهردار ، امام جمعه و نماینده مجلس خبرگان در این مراسم حضور داشتند و شاهد ماجرا بودند.

این متخصص در یک فعالیت وحشتناک تر در صفحه شخصی خود در اینترنت با به تصویر کشیدن عمل حجاب از این حرکت خرسند شد.

نامیده شد؛ نماینده فوق العاده آمل همزمان با گرامیداشت روز پزشک در راه بازگشت از تهران به آمل بود و در آخرین دقایق مراسم به جمع متخصصان رفت.

فیلم کامل توهین متصدی بی حجاب داروخانه شهر ری با آمر به معرف
فیلم کامل توهین پزشک مشهدی به زن محجبه و روحانیون +واکنش ها

در همان ساعات اولیه این اقدام غیرقابل تحمل، تعداد زیادی از مردم منطقه آمل محکومیت و مخالفت قاطع خود را اعلام کردند و درخواست خود را برای این اقدام از دادستانی شهرستان آمل، دانشکده علوم درمانی مازندران اعلام کردند و خواستار برخورد صریح شدند.

پشت پرده کشف حجاب در مراسم تجلیل از پزشکان در آمل +عکس

همچنین روابط باز سازمان بهزیستی و درمان آمل تاکید کرد که در مراسم تجلیل از چهره های شایسته ترمیمی در گرامیداشت روز پزشک، توسعه بیرونی مسائل اسلامی و هنجار شکنی توسط یک زوج صورت گرفت.

همچنین ببینید: بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست 

شبکه بهزیستی همچنین با اعلام نارضایتی خود از این اقدام خواستار آن شد که اقدامات اسلامی در محیط کار و فضای باز جامعه مورد توجه قرار گیرد تا شاهد چنین تحولاتی در جامعه شریف ترمیم نباشیم

تعلیق پروانه طبابت یک پزشک

ایرنا نوشت: رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان این که، مدیران حاضر در همایش هنجار شکنانه آمل به هیات تخلفات اداری و انتظامی معرفی شدند، گفت: تعلیق پروانه طبابت پزشک متخلف که در مراسم جلیل از پزشکان آمل کشف حجاب کرد توسط نظام پزشکی در دستور کار قرار گرفت.

عذرخواهی فاطمه رجایی راد

به گزارش خبرگزاری مهر، فاطمه رجایی راد پزشک آملی با انتشار ویدیویی با اعلام پشیمانی، از این اتفاق عذرخواهی کرد.

او در این ویدیو گفت که در این مدت تلفن های زیادی به او شده بود که پیشنهاد های اقامت و پناهندگی را مطرح کرده بودند اما او به عشق مردم و ایران تصمیم گرفت که بماند و به هموطنانش خدمت کند او میگوید در ایران می‌مانم و خود را ملزم به رعایت قوانین از جمله رعایت حجاب می‌دانم

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

5 نظر

  1. نتیجه میگیریم هر کسی نباید وارد این رشته بشه

  2. چه بی جنبه ، این فرد تو مطب و کلینیک یحتمل بدتر از اینه ، متاسفم به کسایی که ازش تقدیر کردن

    • سلام چرا به راحتی دیگران رو قضاوت میکنی؟ مثلا الان شما مسلمان معتقد ی و ایشون لائیک؟ چرا مسلمون های این دوره زمانه اینقدر گستاخی و بی حرمتی به دیگران می‌کنند مگر نه اسلام دین رفعت و مهربانی هست بله حرکت ایشون شرعا و قانونا درست نبوده عذرخواهی هم کرد دلیل نمیشه نابودش کنیم و کلا بکنیم ش دشمن اسلام و مسلمین. امان از تند روی که بلای دین شده

  3. این پزشک از اون سهمیه ای هاست که حالا شد سمی

  4. بانوی یخی

    خوب خدارو شکر به اشتباهش پی برده وعذر خواهی هم کرده پس دیگه جای حرفی نمونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *