نحوه شرکت و شماره پیامک مسابقه شوتبال

برنامه مسابقه شوتبال با اجرای امیرحسین رستمی + نحوه شرکت و شماره پیامک برنامه شوتبال و شرکت کنندگان و روزهای پخش را در مجله شبونه مشاهده کنید.

مسابقه شوتبال شبکه نسیم

قرار است مسابقه ای سرگرم کننده و جذاب از شبکه نسیم با موضوع ورزشی و فوتبالی پخش شود که شوتبال نام دارد.

مسابقه شوتبال با اجرای امیرحسین رستمی + نحوه شرکت و شماره پیامک

نحوه شرکت در مسابقه شوتبال شبکه نسیم

این مسابقه به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد به زودی به روی آنتن شبکه نسیم میرود و موضوع آن توپ محور است و ۸۰ درصد مسابقات که در برنامه وجود دارد به نوعی با توپ انجام می‌شود.
پانزده مدل بازی در برنامه وجود دارد که شرکت کنندگان برنامه با قرعه کشی، ۵ بازی را انتخاب می‌کنند و از ۶۵۰ امتیازی که در نظر گرفته شده است با هم به رقابت می‌پردازند.
اگر مهمانان برنامه بتوانند از این ۶۵۰ امتیاز به ۴۵۰ امتیاز برسند در پایان برنامه، برنده جایزه نفیس شوتبال خواهند شد.پنج ستاره

مسابقه شوتبال با اجرای امیرحسین رستمی + نحوه شرکت و شماره پیامک

امیرحسین رستمی مجری مسابقه

امیرحسین رستمی مجری این برنامه است و آن را اداره می کند و با توجه به بازی خوب این بازیگر باید دید که آیا در اجرا نیز موفق خواهد بود یا نه

قسمت ها و زمان پخش

این برنامه در ۵۰ قسمت تولید شده و قرار است یک شب در میان و سه روز در هفته به روی آنتن شبکه نسیم به نمایش درمی آید و تولیدی می باشد.

مسابقه شوتبال با اجرای امیرحسین رستمی + نحوه شرکت و شماره پیامک

برندگان و جوایز مسابقه شوتبال

در این مسابقه شرکت کنندگان با قرعه کشی ، خودشان 5 بازی را انتخاب کرده و با هم رقابت میکنند.
رشته های ورزشی مختلفی در این برنامه در بخش آن وجود دارد که شامل بسکتبال، هندبال و فوتبالی است و فوتبال دستی و دارت نیز وجود دارد.
شرکت کنندگان مسابقه شوتبال چه کسانی هستند
هشتاد درصد شرکت کنندگان ورزشکاران و چهره های ورزشی معروف است‌ و ورزشکاران پیشکسوت و نسل جوان و هنرمندان و بازیگران دیگر در کنار هم حضور دارند که بسیار مسابقه ای هیجان انگیز و جذاب خواهد بود.

مسابقه شوتبال با اجرای امیرحسین رستمی + نحوه شرکت و شماره پیامک

نحوه ثبت نام برای حضور در برنامه شوتبال

علاقمندان و بینندگان میتوانند به عنوان تماشاگر در مسابقه شوتبال شرکت کنند‌.

برای این شرکت در این برنامه و حضور به عنوان تماشاگر به شماره 3000051 پیامک ارسال کنید.
تماشاگرانی که می‌خواهند وارد برنامه شوند، اگر عدد یک را به این سامانه بفرستند، ما آنها را دعوت می‌کنیم که به عنوان تماشاگر در برنامه حضور داشته باشند و در هر قسمت نیز دو نفر از بین آنها انتخاب می‌کنیم که یکی از بازی‌های ما را انجام می دهند و هرکدام که برنده شدند یک کارت هدیه می‌گیرند.

نحوه شرکت و ثبت نام در سری دوم شوتبال

علاقه مندان به حضور در استودیو این برنامه به عنوان تماشاگر باید از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۵۱ ثبت نام کنند،

سری جدید “شوتبال” با ۲۴ مسابقه فیزیکی و تمرکزی طراحی شده که در این مسابقه در دو بخش آقایان و خانم‌ها گروه‌ها شامل سرگروه و دو همیار با هم به رقابت می‌پردازند. 

سری دوم این مسابقه به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد و به کارگردانی محمد پیوندی با اجرای حامد آهنگی و مبینا نصیری در حال ضبط است که به زودی روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

سری جدید در قالب ۲۴ مسابقه فیزیکی و تمرکزی طراحی شده که در این مسابقه در دو بخش آقایان و خانم‌ها شامل سرگروه و دو همیار با هم به رقابت می‌پردازند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *