دستورمسدود سازی تلگرام صادر شد

مسدود سازی تلگرام توسط شرکت ارتباطات و اینترنت و دستور مسدودسازی تلگرام صادر شد و خبرهای مهم در این باره را در ادامه در مجله شبونه بخوانید.

مسدود سازی تلگرام توسط شرکت ارتباطات و اینترنت

خبر مهمی که اعلام شد حکایت از مسدود سازی تلگرام می باشد.

مسدود سازی تلگرام توسط شرکت ارتباطات و اینترنت
این خبر توسط بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران اطلاع رسانی شد که گقت :
تمامی ارائه دهندگان خدمات دسترسی به اینترنت کشور و خدمات اینترنتی و شرکت های ارائه دهنده تلگرام خصوصاً شرکت ارتباطات زیر ساخت و اپراتور‌های تلفن و دارندگان پروانه ارائه خدمات ارتباطات ثابت وظیفه دارند که از تاریخ ۹۷/۰۲/۱۰ نسبت به مسدود سازی کامل وب سایت و اپلیکیشن شبکه اجتماعی تلگرام اقدام  کنند.

 

دستور غیر فعال کردن تلگرام

این اعمال مسدود سازی باید به گونه ای اجرا شود که محتوای تلگرام و این شبکه اجتماعی با هیچ نرم افزاری اعم از فیلترشکن ها و انواع آن و نظایر آن در کشور قابل دسترس نباشد.

حکم تخلف از دستور غیر فعال کردن تلگرام

تخلف از اجرای این دستور مستوجب تعقیب کیفری بوده و شرکت و یا ارائه دهنده اینترنت تعقیب کیفری قرار می گیرد.

خبر فیلتر تلگرام و تکذیب خبر

طی ماه گذشته خبرهای ضد و نقیضی درباره تلگرام و فیلتر کردن آن در رسانه و خبرگزاری ها منتشر شد که بارها تکذیب و تایید شد ودر نهایت هعلام شد که شبکه اجتماعی فیتلر نخواهد شد.

اما با خبر جدیدی که بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه تهران اعلام کرده است صحت از دسترس خارج کردن این اپلیکیشن مهم و ر طرفدار صحت داشته و دستور آن به همه نهادها و شرکت های خصوص و دولتی اعلام شده است.

حتی برای ارائه دهندگان اینترنت که از این دستور سر پیچی کنند تعقیب قضایی در نظر گرفته شده است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *