بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی (بازیگر کمدی) و همسر و فرزندانش

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی و همسر و فرزندان +عکس جدید

آقای منصور سپهرنیا از بازیگران کمدی و باسابقه سینما ایران در ۴ اردیبهشت ۱۳۰۹ در اصفهان به دنیا امده است و ۹۳ سال سن دارد همه فعالیت های هنری او به قبل از انقلاب ۵۷ برمیگردد و با فیلم سینمایی طوفان در شهر ما در سال ۱۳۳۷ اولین گام خود ار در سینما برداشت.

منصور سپهرنیا کیست

منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی سینما بوده که نقش های کمدی را برعهده داشت او متولد 4 اردیبهشت 1309 در اصفهان بوده و 93 سال سن دارد او بعد از انقلاب از ایران به امریکا مهاجرت کرد و هیچگاه به ایران بازنگشت و در حال حاضر در کالیفرنیا زندگی میکند.

در ادامه بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی (بازیگر کمدی) و همسر و فرزندانش را به همراه عکس های قدیمی و جدید و ناگفته های زندگی او را مشاهده میکند.

بیوگرافی منصور سپهرنیا

منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی سینمای قبل انقلاب است که در 4 اردیبهشت 1309 در اصفهان زاده شده و دارای 93 سالاست و هنوز در قید حیات میباشد و در امریکا زندگی میکند. همه فعالیت های هنری او به قبل از انقلاب ۵۷ برمیگردد و با فیلم سینمایی طوفان در شهر ما در سال 1337 اولین گام خود ار در سینما برداشت.

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی (بازیگر کمدی) و همسر و فرزندانش

ادر سال ۱۳۳۳ به صورت رسمی فعالیت بازیگری خود را با تئاتر آغاز کرد

در اوایل شروع فعالیت خود با محمد متوسلانی و گرشا رئوفی یک گروه کمدی را تشکیل داده و نمایش های مختلفی را در کشورمان به اجرا می‌گذاشتند که با استقبال مردم روبرو می شد.

شروع فعالیت حرفه ای بازیگری

اولین فعالیت حرفه‌ای خود در بازیگری با حضور در فیلم سینمایی دختری از شیراز به کارگردانی ساموئل خاچیکیان تجربه کرد که در آن بازیگرانی همچون آرمان روسپیان و فرح پناهی بازی می کردند

بازی موفق او در فیلم دختری از شیراز باعث شد که یک سال بعد سه فیلم سینمایی به نام های خون و شرف و خواب و خیال و چهارراه حوادث را به او پیشنهاد بدهند دراوایل بازیگری بیشتر همکاریهای او با آقای ساموئل خاچیکیان بوده است

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی (بازیگر کمدی) و همسر و فرزندانش

او تا به حال 100 فیلم سینمایی را بازی کرده است آخرین کار سینمایی او سال ۱۳۵۶ بوده که در فیلم غلام زنگی بازی کرد فیلمی که در آن بهمن مفید و شهناز تهرانی و فرهاد حمیدی بازی می کردند.

همسر و فرزندان

منصور سپهرنیا متاهل بوده و 4 فرزند دارد او 3 ازدواج ناموفق داشته است و در حال حاضر با فرزندانش زندگی میکند.

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی و همسر و فرزندان +عکس جدید

مهاجرت به آمریکا

آقای منصور سپهرنیا بعد از وقوع انقلاب به آمریکا مهاجرت کرد و در حال حاضر در این کشور زندگی می کند

او گاهگاهی در شبکه های مختلف ماهواره‌ای از جمله بی بی سی و من و تو حضور پیدا می‌کند.

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی و همسر و فرزندان +عکس جدید

بیماری

پسر منصور سپهرنیا اعلام کرد این بازیگر قدیمی به دلیل وخامت حالش در بیمارستان بستری شده و از مردم خواست برای سلامتی‌اش دعا کنید.

طبق اعلام پسر این هنرمند، منصور سپهرنیا به نامونیا و عفونت ادراری دچار شده و در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.

بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی و همسر و فرزندان +عکس جدید بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی و همسر و فرزندان +عکس جدید بیوگرافی منصور سپهرنیا بازیگر قدیمی و همسر و فرزندان +عکس جدید

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *