پشت پرده مهاجرت فرزان عاشورزاده اولین واکنش به مهاجرت +بیوگرافی

پشت پرده مهاجرت فرزان عاشورزاده اولین واکنش به مهاجرت +بیوگرافی

فرزان عاشورزاده الان کجاست

فرزان عاشورزاده تکواندوکار به امریکا مهاجرت کرد او به نظر میرسد تصمیمی به بازگشت به تیم ملی ایران ندارد و برای همیشه از ایران رفت.

فرزان عاشورزاده از تکواندوکاران نامدار کشورمان بوده که در سن 17 سالگی توانست مدال طلای آسیا را کسب کند و به عنوان پدیده تکواندو ایران لقب گرفت در حالی که فدراسیون تکواندو امید زیادی به  فرزان عاشورزاده داشت اما او تصمیم گرفت تیم ملی ایران را ترک کند و به آمریکا برود.

پشت پرده مهاجرت فرزان عاشورزاده اولین واکنش به مهاجرت +بیوگرافی

مهاجرت ورزشکاران از ایران یکی از معضلاتی بوده که در سالهای گذشته گریبان ورزش ایران را گرفته است و بسیاری از ستاره های ورزش ایران مهاجرت کرده اند و زیر پرچم دیگر کشورها فعالیت میکنند.

بیوگرافی فرزان عاشورزاده

فرزان عاشورزاده متولد ۵ آذر ۱۳۷۵ در تنکابن، مازندران میباشد او در سن 17 سالگی توانست مدال طلای اسیا را کسب کند و نامش بر سر زبانها بیافتد.

سال بعد در مسابقات جهانی 2015 چیلیابینسک روسیه نیز به مدال طلا رسید و با حضور در جایگاه نخست رنکینگ فدراسیون جهانی لقب «سونامی تکواندو دنیا» را از فدراسیون جهانی دریافت کرد.

عاشورزاده در پاسخ به این پرسش که کسب دوباره مدال طلای جهان پس از 7 سال توسط مهدی خدابخشی هم تیمی سابقش چقدر باعث انگیزه در او شده است، گفت: قطعاً این اتفاق انگیزه زیادی به من داده است. مهدی خدابخشی قهرمان ارزنده این کشور است و زیر هر پرچمی مبارزه کند باز هم ایرانی است. مهدی نشان داد که پس از 7 سال می‌توان دوباره مدال طلای جهان را تکرار کرد و این اتفاق برای من و جوانان دیگر باعث ایجاد انگیزه شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *