ماجرای مهاجرت مسعود صادقلو خواننده از ایران به کجا رفت؟

ماجرای مهاجرت مسعود صادقلو خواننده از ایران به کجا رفت؟

ماجرای مهاجرت مسعود صادقلو خواننده از ایران

مسعود صادقلو خواننده پاپ در اینستاگرام خود پستی به اشتراک گذاشت و نوشت خداحافظ ایران برای همیشه…

این پست باعث شد که بسیاری از کاربران فضای مجازی به آن واکنش نشان بدهند به خصوص هواداران مسعود صادقلو از این خبر ابراز نگرانی کنند که آیا از ایران مهاجرت کرده است یا خیر.

به نظر می‌رسد که مهاجرت مسعود صادقلو از ایران واقعیت داشته و تصمیم گرفته که برای همیشه از ایران خارج شود.

ماجرای مهاجرت مسعود صادقلو خواننده از ایران به کجا رفت؟

برخی از کاربران مدعی هستند که علت مهاجرت این خواننده حمله کاربران فضای مجازی به اینستاگرام او بوده خاطر حضورش در شب‌های مافیا که به نظر نمی‌رسد چنین دلیلی موجه و عاقلانه باشد.

برخی از کاربران دیگر مدعی هستند که مسعود صادقلو به دلیل اینکه اجازه برگزاری کنسرت در شهرهای مختلف کشور به او داده نشده است تصمیم گرفته که از ایران مهاجرت کند.

مسعود صادقلو به کجا رفت

در حال حاضر این خواننده در دبی به سر می‌برد و اینکه آیا مقصد نهایی او این کشور است یا کشور دیگر هنوز مشخص نیست.

مسعود صادقلو متولد 18 فروردین 1365 در تهران، خواننده می باشد. اولین بار با فیت دادن شروع به قدم در راه موسیقی زیرزمینی گذاشت، همکاریش اش با رضا شیری و سپس مسعود جهانی کارهایش را حرفه ای منتشر کرد و خیلی زود دیده شد.

علاقه اش به موسیقی از دوران کودکی آغاز شد. بصورت جدی موسیقی از نوجوانی با شدت بیشتری پیگیری کرد سپس با حضور در کلاس های آواز کلاسیک محمدرضا صادقی خط مشی مشخصی به فعالیت خود از سال 95 داد

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *