بیوگرافی مهتاب حسینی بازیگر همسر امیر کاظمی +عکس

بیوگرافی مهتاب محسنی بازیگر همسر امیر کاظمی +عکس

بیوگرافی مهتاب محسنی

مهتاب محسنی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 24 اسفند 1368 در تهران میباشد او همسر امیر کاظمی بازیگر سینما است مهتاب محسنی در آثاری همچون سریال تلویزیونی «دودکش»، سریال تلویزیونی «دوپینگ» و  «قرعه» بازی کرده است.

مهتاب محسنی و امیر کاظمی در دانشگاه با هم آشنا شدند امیر کاظمی میگوید که وقتی او را در حیاط دانشگاه دیدم که خیلی معصومانه در حال خوردن قرمه سبزی بود پسندیدم و عاشق اش شدم.

مهتاب محسنی کیست

ایشان یکی از بازیگران تئاتر و تلویزیونی کشورمان بوده که سوابق هنری متعددی در کارنامه خود دارد و در چند کار تلویزیونی و نمایش حضور داشته است

بیوگرافی مهتاب محسنی (بازیگر) و همسرش امیر کاظمی + اینستاگرام

وی متولد 24 اسفند 1368 در تهران بوده و همسر امیر کاظمی بازیگران سرشناس کشورمان میباشد که زوج هنری بسیار موفقی را تشکیل داده اند.

وی در رشته بازیگری تحصیل کرده و دارای لیسانس این رشته از دانشگاه تئاتر تهران میباشد.

سوابق هنری و بازیگری

خانم مهتاب محسنی علاوه بر اینکه در بازیگری فعالیت دارد در زمینه کارگردانی و گریموری و صداپیشگی نیز تخصص دارد و در این زمینه ها نیز فعالیت میکند.

بیوگرافی مهتاب محسنی (بازیگر) همسر امیر کاظمی + اینستاگرام

مهتاب محسنی همسر امیر کاظمی

در سال 1390 با امیر کاظمی یکی دیگر از بازیگران شناخته شده کشورمان زندگی مشترک خود را آغاز کرده و تا به حال زندگی بسیار موفق و بدون حاشیه ای را داشته است.

ماجرای آشنایی انها

امیر کاظمی همسرش میگوید برای اولین بار مهتاب را در محوطه دانشگاه دیدم که بر روز زمین نشسته بود و در حال خوردن غذا بود و خیلی راحت و خاکی به غذا خورد مشغول بود و آنچنان سرگرم خوردن بود که حتی به هیچکدام از دوستان و همکلاسی هایش تعارف نمیکرد در همان لحظه بود که مهرش به دلم افتاد و هر وقت میدیدمش نگاهم به او کاملا متفاوت بود

بیوگرافی مهتاب محسنی (بازیگر) همسر امیر کاظمی + اینستاگرام

تو یک نگاه عاشق شدم که هم حرف زدن یادم رفت هم این که اون روز از انقلاب تا شهرک غرب را پیاده رفتم. این اتفاق ساده تمام زندگی من را عوض کرد و دو سال من تحمل کردم برای رسیدن به مهتاب.”

سلفی و عکس های جنجالی مهتاب محسنی (بازیگر) همسر امیر کاظمی + اینستاگرام

مهتاب از سادگی مجلس عروسی اش می گوید:”وقتی من امیر را دارم یعنی همه دنیا را دارم ، مراسم عروسی نگرفتیم ، مهم اینه که کنار کسی که دوستش داری احساس رضایت و خوشبختی کنی ، باورت بشه که با هیچی هم می شه خوشبخت بود. گرفتن مراسم عروسی پر هزینه و مجلل که می شه عین اسراف ، می شه عین ولخرجی ، آخه چرا؟؟ باور کنید همه کسانی که مراسم عروسی پرهزینه و مجلل گرفتند و هزار و یک خرج اضافه هم داشتند حتی یک بار هم فیلم عروسی خودشون را کامل و با حوصله نگاه نکردند. وقتی می شه با هیچی هم خوشبخت بود پس چرا نباید این کار را کرد.”

تصاویر مهتاب محسنی (بازیگر) همسر امیر کاظمی + اینستاگرام

مجموعه های تلویزیونی

  • دوپینگ
  • لیسانسه ها
  • حوالی پائیز

عکس های مهتاب حسيني (بازیگر) همسر امیر کاظمی + اینستاگرام عکس های مهتاب حسيني (بازیگر) همسر امیر کاظمی + اینستاگرام

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. امیر کاظمی مهتاب محسنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *