همسر دوم فریبا نادری کیست؟

بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری کیست؟) به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری

ایشان همسر خانم فریبا نادری بوده که با ازدواج با این بازیگر سینما و تلویزیون به شهرت رسیده است و بسیاری از هواداران خانم فریبا نادری مشتاق هستند که بدانند ایشان کیست و چه شغلی دارد.

بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری)

درباره آقای مهرداد طباطبایی در فضای مجازی اطلاعات چندانی وجود ندارد اما تنها اطلاعاتی که می شود از او نوشت این است که در زمینه لبنیات فعالیت دارد و در کار تجارت محصولات لبنی می باشد.

نمیدانسته فریبا نادری بازیگر است!

نکته جالبی که درباره آقای طباطبایی وجود دارد این است که در مصاحبه اش گفته است قبل از این که با فریبا نادری ازدواج کند اصلاً او را نمی‌شناخته که بازیگر است و هیچ کدام از فیلم‌ها و سریال‌های او را تاکنون ندیده است

بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری)

او میگوید وقتی با خانم نادری آشنا شدم و ازدواج کردم فهمیدم که او بازیگر است چون من بیشتر فیلم‌های خارجی میبینم و با فیلم‌های ایرانی آشنایی ندارم و بازیگران ایران را نمیشناسم

او درباره همسرش گفته که فریبا نادری از بازیگران بسیار حرفه‌ای و با استعداد خوب سینما و تلویزیون کشورمان است و اگر در حرفه اش بد بازی کند من حتما به او گوشزد می کنم فریبا علاوه بر این که بازیگر خوبی است آشپز خوبی نیز می باشد و قرمه سبزی و قیمه خوشمزه درست میکند

بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری)

مهرداد طباطبایی با اشاره به اینکه بیزنس خانوادگیش مواد غذایی بوده است اظهار داشته است:من بخاطر کارم با اینکه سن و سال زیادی هم ندارم اما 25 سال است که از 6 صبح بیدار میشوم و شروع به کار میکنم و فریبا هم اوایل زیاد می خوابید و من دائم زنگ میزدم و بیداش میکردم اما الان نه.

بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری)

مهرداد طباطبایی که اخیرا رستورانی با همراهی همسرش راه انداخته است درباره دلیل این کار گفته است:نزدیک عید امسال یکی از دوستان خارج نشین مهمان ما بود و میخواست دل و جگر بخورد اما جای مناسبی را پیدا نکرده بود و این سوال پیش آمد که چرا دل و جگر فقط در مناطقی خاص از تهران مثل درکه، دربند و فرحزاد یا برخی نقاط پایین شهر سرو میشود؟ این شد که با همراهی پسرخاله ام که یک رستوران دار است به فکر راه اندازی افتادیم. الان پسرخاله ام مدیر داخلی رستوران است، من مدیر اجرایی ام و فریبا هم کارهای فروش و مدیریت مارکتینگ را انجام میدهد.

بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری) بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری) بیوگرافی مهرداد طباطبایی همسر فریبا نادری (همسر دوم فریبا نادری)

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *