مهمان برنامه دورهمی امشب پنجشنبه 12 دی 98 کیست؟

مهمان برنامه دورهمی 3 امشب پنجشنبه 12 دی 98 کیست؟ به همراه جزئیات کامل را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

سری جدید مجموعه دورهمی از روز چهارشنبه 11 دی ماه 1398 از شبکه نسیم بر روی آنتن رفته است که قرار است آخر هفته ها از تلویزیون پخش شود هر سری از این برنامه مهمان خاصی دعوت میشود و مهران مدیری با او گفتگو میکند.

آقای مهران مدیری که در سری های قبلی نشان داد با این برنامه چقدر میتواند بیننده جذب کند به سراغ سری جدید رفته تا بتواند مخاطبان خود را حفظ کند و در روزهایی که مردم با صدا  وسیما قهر کرده اند افرادی مثل مهران مدیری میتوانند آنها را با تلویزیون آشتی دهند.

شب گذشته چهارشنبه 11 دی ماه 1398 مهمان این برنامه سردار آزمن فوتبالیست سرشناس کشورمان بود که با حضورش در اولین سری رسمی دورهمی با استقبال مخاطبان رو به رو گردید.

مهمان برنامه دورهمی 3 امشب پنجشنبه 12 دی 98 کیست؟

آریا عظیمی نژاد و منوچهر هادی مهمان امشب برنامه دورهمی 3 خواهد بود.

با توجه اطلاع رسانی های انجام شده از جمله مهمانان سری جدید دورهمی آریا عظیمی نژاد آهنگساز و نوازنده سه تار مهمان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شده است

مهمان برنامه دورهمی 3 امشب پنجشنبه 12 دی 98 کیست؟

برنامه تلویزیونی «دورهمی» در جدیدترین قسمت خود، میزبان آریا عظیمی نژاد بود.

آریا عظیمی نژاد ساخت موسیقی فیلم ها و سریال های بسیاری را در کارنامه خود دارد و آخرین فعالیت او در تلویزیون مربوط به داوری برنامه استعدادیابی «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی بود.

زمان پخش برنامه مربوط به حضور آریا عظیمی نژاد هنوز مشخص نیست.

از دیگر مهمانان این برنامه منوچهر هادی کارگردان و همسر یکتا ناصر بازیگر است که هنور روز مشخصی برای نمایش این برنامه تعیین نشده است

فصل جدید دورهمی با اجرای مهران مدیری از اول دی ماه آغاز شد و بناست این برنامه روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۲ از شبکه نسیم پخش شود.

چهارشنبه ۱۱ دی ماه سزردار آزمون مهمان دورهمی بود و بسیار برای مخاطبان و بینندگان جذاب و دلنشین بود

زمان تکرار سری جدید دورهمی ۹۸

برنامه دورهمی روزهای روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۲ از شبکه نسیم پخش میشود و تکرار آن در روزهای بعد در ساعات
۶، ۱۱ و ۱۷ پخش می شود

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *