نحوه ثبت نام خودرو در سایت سایپا و ایران خودرو در سال 99

نحوه ثبت نام خودرو در سایت سایپا و ایران خودرو را به همراه جزئیات و اموزش در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ایران خودرو و سایپا در سال ۱۳۹۹ سیاست جدیدی را برای فروش خودرو هایشان در پیش گرفته اند و برای از بین بردن دلالان تصمیم گرفتند تا خودروهای خود را به فروشندگان واقعی برسانند. (الکی مثلا😂)

نحوه ثبت نام خودرو در سایت سایپا و ایران خودرو در سال 99

برای همین منظور سامانه ای را برای احراز هویت خریداران در نظر گرفتند که داوطلبان خرید خودرو باید به این سایت مراجعه کرده و بعد از دریافت برگه یا کد احراز هویت مراحل بعدی ثبت نام را انجام بدهند

نحوه ثبت نام خودرو در سایت سایپا و ایران خودرو

البته اعلام شده است که نباید به صورت مستقیم وارد سایت احراز هویت شوید و باید اول به سایت سایپا یا ایران خودرو رفته و در آنجا اقدام به احراز هویت نمایید

روش عجیب و غریبی که سایپا و ایران خودرو برای سال ۱۳۹۹ در نظر گرفتند پیش‌فروش خودرو بوده و آن هم به صورت قرعه کشی یعنی عاوه بر این که ثبت‌نام می‌کنثد و مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز می کنید نام شما در لیست خریداران قرار خواهد گرفت و سپس قرعه کشی انجام میشود و در صورتیکه نام شما در قرعه کشی بیرون آمد با شما تماس گرفته شده و مراحل پرداخت اقساط بعدی توضیح داده می شود در غیر این صورت پول شما بعد از ۱۷ روز به شما بازگردانده خواهد شد.

جزئیات ثبت نام فروش فوق‌العاده ایران خودرو

متقاضیان می‌توانند فردا با مراجعه به سایت شرکت‌های خودروسازی پیش ثبت نام اولیه را انجام داده و از طریق این سایت برای احراز هویت به سامانه “امتا” ورود کرده و مراحل لازم را طی کنند. پس از این مرحله دوباره به سایت خودروسازی مراجعه کرده و با معرفی حساب، برای خرید خودرو اعلام آمادگی می‌کند.

مابقی فرآیند ثبت نام به روز چهارشنبه موکول می‌شود که متقاضیان خرید خودرو در آن باید 50 درصد هزینه خرید خودرو را در دست داشته باشند؛ هزینه ثبت نام در ایران خودرو در حساب شخص متقاضی بلوکه می شود. هیچ تفاوتی بین کسانی که در ساعات اولیه وارد سایت شدند و کسانی در آخرین لحظه اقدام به واریز و انتخاب خودرو کنند وجود نداشته و همگی شانس یکسانی در قرعه کشی‌ها دارند.

این طرح از روز چهارشنبه آغاز می‌شود و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. با پایان مهلت یک هفته‌ای و ثبت نام همه متقاضیان، با استفاده از سازوکار قرعه کشی در حضور نهاد‌های نظارتی، ثبت نام کنندگان نهایی مشخص خواهند شد. طبق تصمیمات اتخاذ شده، پس از گذشت 72 ساعت از اتمام دوره زمانی ثبت نام، فهرست اسامی انتخاب شدگان از سایت ایران خودرو و همچنین ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

مشتریان انتخاب شده ملزم خواهند بود تا در مدت 48 ساعت اقدام به تکمیل وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو کنند. وجوه متقاضیانی که جزو ثبت نام کنندگان نهایی نیستند نیز در مدت هفت روز عودت خواهد شد. تحویل خودرو نیز تا حداکثر سه ماه از زمان تکمیل وجه انجام خواهد شد.

 

در برنامه فروش فوق العاده ایران خودرو به منظور حذف واسطه گران و سودجویان در فرآیند فروش، محدودیت‌هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر شماره ملی، عدم خرید خودرو در 36 ماه اخیر از ایران خودرو و سایپا، دارا بودن سن حداقل 18 سال و ارایه گواهینامه رانندگی لحاظ خواهد شد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *