نحوه ثبت نام و شرکت در برنامه حسینیه معلی (مسابقه مداحی شبکه سه)

نحوه ثبت نام و شرکت در برنامه حسینیه معلی (مسابقه مداحی شبکه سه)

برنامه حسینیه معلی برنامه استعداد یابی برای مداحان که در ایام محرم بر روی انتن شبکه سووم سیما رفته است و مورد استقبال علاقمندان به مداحی قرار گرفته است این برنامه از ابتدا محرم 1401 از شبکه سوم سیما پخش شده است و داوطلبان علاقمند به مداحی در این برنامه شرکت کرده و اجرای زنده برگزار میکنند و داوران درباره مداحی آنها اظهار نظر میکنند.

داوران این برنامه را آقای سعید حدادیان و مهدی رسولی و مجید بنی فاطمه بر عهده دارند.

نحوه ثبت نام و شرکت در برنامه حسینیه معلی

داوطلبان و عداقمندان به مداحی و حضور در این مسابقه میتوانند مشخصات خود را به شماره 10005144 پیامک کنند.

کشف استعداد مداحی یکی از کارهای جالبی بوده که صداوسیما انجام داده است البته این برنامه قرار خیلی زودتر از این ایام ساخته شود اما به دلیل مشکلاتی تهیه کننده نتوانست اقدام کند.

به هر حال در کشورمان استعدادهای زیادی در عرصه مداحی حضور دارند که دوست دارند وارد این عرصه شوند و برای نشان دادن استعداد خود نیاز به دیده شدن دارند.

استقبال از برنامه حسینیه معلی بسیار زیاد بوده و بسیاری از علاقمندان  برای حضور به این برنامه اعلام امادگی کرده اند.

بیشتر افرادی که در این برنامه حضور پیدا کرده و مداحی کرده اند افراد نوجوان و جوان بوده که بدون شک در آینده نام انها بیشتر خواهیم شنید.

معلی به معنی بلند مرتبه می باشد که به عتبات عالیات اشاره دارد. حسینیه معلی به منظور استعداد یابی مداحان جدید و همچنین بازنمایی آیین های سنتی ایران ساخته شده و تا پایان محرم و صفر ادامه خواهد داشت. مجری برنامه حسینیه معلی حامد سلطانی است و مجید بنی فاطمه، سعید حدادیان، مهدی رسولی و محمد صمیمی به عنوان داور در این برنامه حضور دارند.

پیج برنامه حسینیه معلی

moallatv آدرس پیج اینستاگرام برنامه حسینیه معلی می باشد

 

3 نظر

  1. علیرضا حیاتی

    خوب است

  2. علی اصغر جعفرزاده

    سلام چطور میشه شرکت کرد

  3. فقط آرزوم اول نوکری در خونه اهل بیت و بعد از نزدیک استادهای بزرگوار رو زیارت کنم شما رو به این شبهای عزیز منو نا امید نکنید که مراسمی اجرا میکنم تعجب کنید چون شعر نوحه هام رو هم خودم میگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.