بازیگر نقش نعیمه (خانم نعیمی) در سریال باخانمان کیست؟ + اینستاگرام

بازیگر نقش نعیمه نعیمی در سریال باخانمان کیست؟ + اینستاگرام و بیوگرافی مهناز کرباسچیان را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کرباسچیان سال ۱۳۸۹ وارد دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد شد و فعالیت خود را به صورت جدی در زمینه تئاتر از همان موقع شروع کرد.

در سال ۱۳۹۶ در فیلم ترانه به کارگردانی مهدی صاحبی وارد سینما شد وی در این فیلم نقش فریبا هم‌اتاقی ترانه را بازی کرد. بعد از آن در سال ۱۳۹۷ در فیلم سینمایی «مجبوریم» به کارگردان رضا درمیشیان به ایفای نقش پرداخت.

بازیگر نقش نعیمه نعیمی در سریال باخانمان کیست؟

سریال کمدی باخانمان این شب های از شبکه سوم سیما بر روی انتن رفته است که مورد استقبال مخاطبان تلویزیونی قرار گرفته است در این سریال بازیگران شناخته شده ای زیادی حضور دارند که در کنار بازیگران توانمند و با استعداد بازی میکنند.

بازیگر نقش نعیمه (خانم نعیمی) در سریال باخانمان کیست؟ + اینستاگرام

یکی از بازیگران بامزه این سریال خانم مهناز کرباسچیان بوده که نقش نعمه نعیمی را بازی میکند این کاراکتر بامزه به طنز این مجموعه افزوده است.

به مناسبت حضور این خانم هنرمند در این سریال بیوگرافی وی را در این صفح گرداری نموده ایم.

بازیگر نقش نعیمه (خانم نعیمی) در سریال باخانمان کیست؟ + اینستاگرام

بیوگرافی مهناز کرباسچیان

مهناز کرباسچیان متولد ۱۳۶۶ در تهران است. بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و تاکنون چندین نمایش را روی صحنه اجرا کرده است. این روزها مهناز کرباسچیان در سریال با خانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد نقش آفرینی می کند. در تانما با بیوگرافی مهناز کرباسچیان بیشتر آشنا شوید.

همچنین ببینید: بازیگر نقش نگار در سریال باخانمان کیست؟ بیوگرافی

سوابق هنری مهناز کرباسچیان

در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مهناز کرباسچیان در این سال، بازیگری در فیلم ترانه به کارگردانی مهدی صاحبی محسوب می‌شود.

بازیگر نقش نعیمه نعیمی در سریال باخانمان کیست؟ + اینستاگرام

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی مهناز کرباسچیان بازی در فیلم ترانه بوده است. مهناز کرباسچیان کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرده و سال 1396 فیلم ترانه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان سینما مطرح کند.

بعد از درخشش در فیلم ترانه مهناز کرباسچیان در سینمایی مجبوریم کاری از رضا درمیشان در سال ۱۳۹۷ با عوامل و بازیگران این فیلم همراه شد.

بازیگر نقش نعیمه نعیمی در سریال باخانمان کیست؟ + اینستاگرام

اخیرا در سریال کمدی به نام باخانمان به کارگردانی برزو نیک نژاد و نویسندگی امیر برادران ایفای نقش می کند او در این فیلم در کنار بازیگران توانمندی همچون حسن پورشیرازی , شهره لرستانی ایفای نقش می کند و از تجربیات این هنرمندان بهره می برد.

پیج اینستاگرام

در حال حتضر پیج اینستاگرام این هنرمند mahnaz_karbaschian میباشد که میتوانید با فالو کردن پیج او از جزئیات فعالیت های وی قرار بگیرید..

بازیگر نقش نعیمه نعیمی در سریال باخانمان کیست؟ + اینستاگرام

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *