نقد داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا [داستانی زشت و سخیف]

نقد داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا [تشویق دختران به بی بند و باری]

فیلم سینمایی ارادتمند نازنین بهاره تینا به کارگردانی عبدالرضا کاهانی در سال ۱۳۹۵ تولید شد و در آن بازیگران شناخته شده‌ای حضور دارند.

نقد داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا [داستانی زشت و سخیف]

بازیگران فیلم ارادتمند نازنین بهاره و تینا عبارتند از مهناز افشار ، طناز طباطبایی ، آیدا ماهیانی ، مهران غفوریان ، سحر دولتشاهی ، پانته ا سیروس و سیاوش چراغی‌پور که در سال ۱۳۹۵ تولید اما بنا به دلایلی توقیف شد.

داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا

داستان فیلم درباره سه دختر جوان بوده که طرز فکر متفاوتی نسبت به هم دارند و هر سه آنها مجرد هستند آنها به زندگی بی‌بندوباری عادت می‌کنند هر روز خیابانگردی و مهمانی و پارتی روزگار خود را سر می‌کنند و به نوعی می‌خواهند از مردان انتقام بگیرند.

نقد داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا [داستانی زشت و سخیف]

نقد

نمایش بی بندوباری دختران و تشویق جوانان به بی بندو باری باعث شد که این فیلم هیچگاه مجوز پخش نگیرد و بر روی پرده سینما اکران نشود این فیلم به نوعی با جو و فضای زنانه تولید شده است و شاید مردان با نگاه کردن به این فیلم حس بی بندو باری زنانه به آنها دست بدهد.

داستان این چنینی بارها در سریال‌های ترکیه‌ای دیده‌ایم که سعی می‌کنند با روشنفکری زنان را آزاد و بی‌بندوبار نشان بدهند.

نقد داستان فیلم ارادتمند نازنین بهاره تینا [داستانی زشت و سخیف]

علت توقبف

توقیف این فیلم باعث شد که برخی از چهره‌های کشورمان به آن واکنش نشان بدهند ترانه علیدوستی در انتقاد به توقیف این فیلم می‌گوید فیلمی که سراسر مشکل دارد چرا وزارت ارشاد به داستان این فیلم پروانه ساخت می‌دهد که حالا می‌گویند فیلمنامه دارای مشکل است.

همچنین ببینید

خلاصه داستان فیلم تفریق مانی حقیقی (ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده)

داستان سریال پدر گواردیولا چیست +نقد و بررسی

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده چیست

خبرگزاری فارس در گزارشی با اشاره به توئیت ترانه علیدوستی آمده‌است «شورای ۹نفره مذکور به نمایندگی از کل ملت ایران نظر داده‌اند»، چه متلک سخیف و بچگانه‌ای، باید از خانم بازیگر پرسید اصولاً ملاک رأی در موضوعی چیست، رأی تمام مردم؟ این روزنامه اصولگرا مدعی شد فیلم اخیر کاهانی با حکم حکومتی شخص آقای ایوبی مجوز ساخت گرفته و اکنون که روشنفکر پروری ‌های دوستان شما در وزارت ارشاد تمام شده، اثر ساخته شده آنقدر سخیف و ضد فرهنگی از آب درآمده که حتی صدای سینماگران عضو شورای صدور مجوز اکران را هم درآورده و آب پاکی را بردستان همگان ریخته‌اند.

لو رفتن فیلم

با منتشر شدن نسخه توقیف شده فیلم عبدالرضا کاهانی، قاچاق فیلم‌ها به یک بحران جامع برای صنعت سینمای ایران تبدیل شده است. قبل از چند دقیقه، فیلم “ارادتمند نازنین بهاره تینا” با بازی مهناز افشار، طناز طباطبایی، سحر دولتشاهی، آیدا ماهیانی، مهران غفوریان، محمد کارت و دیگر بازیگران در حال انتشار در کانال‌های تلگرامی است. این سومین مورد قاچاق پشت سر هم فیلم‌های سینمایی در کمتر از یک هفته است. عبدالرضا کاهانی بعضی وقت‌ها پیش اعلام کرده بود که قصد دارد فیلم توقیف شده‌اش را در اینترنت منتشر کند، اما در نهایت اعلام کرد که به دلیل تمایل تهیه‌کننده فیلم، از این تصمیم منصرف شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *