نوید افکاری اعدام شد ! + عکس و اجرای حکم اعدام نوید افکاری

نوید افکاری اعدام شد ! + عکس و اجرای حکم اعدام نوید افکاری را در مجله شبونه مشاهده نمایید.

بعد از کش و قوس های فراوان در نهایت پسر کشتی گیری که به قتل مامور اداره آب شیراز متهم شده بود امروز اعدام شد خبری که توسط رئیس کل دادگستری استان فارس تاکید شد.

این در حالیست که در چندروز گذشته بسیاری از چهره سیاسی و ورزشی جهان تلاش زیادی کردند تا قوه قضاییه ایران را از این حکم منصرف کنند اما با توجه به اینکه این پسر جوان شاکی خصوصی داشت و رضایت ندادند در نهایت حکم اعدام اجرا شد.

نوید افکاری اعدام شد !

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر گفت: نوید افکاری متهم 46 روز پس از ارتکاب جنایت در شهریور ماه 97 دستگیر و پرونده وی پس از تکمیل تحقیقات توسط بازپرس ویژه قتل در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز با صدور قرار جلب به دادرسیِ معاون دادستان عمومی و انقلاب شیراز جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان فارس ارسال گردید.

نوید افکاری اعدام شد ! + عکس و جزئیات

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی افزود: پس از برگزاری جلسه علنی رسیدگی به این پرونده، شعبه اول دادگاه کیفری یک استان که با حضور دو قاضی تشکیل شد متهم اصلی پرونده را به قصاص نفس محکوم کرد.

این مقام ارشد قضایی استان بیان داشت: پس از این نیز رأی صادره با اعتراض وکیل مدافع متهم در شعبه 35 دیوان عالی کشور بررسی که در نهایت حکم صادره مبنی بر قصاص نفس قطعیت یافت و پس از انجام تشریفات قانونی استیذان و با اصرار اولیاء دم و خانواده مقتول به مرحله اجرا گذارده شد.

گفتنی است روند رسیدگی به این پرونده از سال 1397 آغاز شده بود که تا ابتدای امسال به طول انجامید.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. سیدعلی جعفری

    هیچ شفافیتی توی کاراتون نیست و سرشار از دروغ
    خسته نشدید از این همه دروغگویی و داستان سرایی؟
    از خدا بترسید
    البته شما اگه خدا شناس بودین که اینهمه جنایت و دروغ توی سابقتون نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *