درخواست هادی چوپان برای عفو توماج صالحی از رهبر و قوه قضاییه

درخواست هادی چوپان برای عفو توماج صالحی از رهبر و قوه قضاییه

درخواست هادی چوپان برای عفو توماج صالحی از رهبر و قوه قضاییه که مورد توجه علاقمدان به به این ورزشکار قرار گرفته است.

هاد چوپان قهرمان مسترالمپیا و جهان در عرصه بدنسازی و پرورش اندام در اینستاگرامش از رهبر و قوه قضاییه و ریاست جمهوری درخواست کرد که توماج صالحی خواننده رپ که به اعدام محکوم شده است را ببخشید و مورد عفو قرار بدهند.

درخواست هادی چوپان برای عفو توماج صالحی از رهبر و قوه قضاییه

توماج صالحی که روز گذشته خبر حکم اعدامش در رسانه خبرساز شد واکنش های زیادی را در پی داشته است او با آهنگ های سیاسی علیه نظام به افساد فی الارض محکوم شده است البته برخی از کارشناسان حقوق میگویند او اعدام نمیشود و به دلیل همکاری با قوه قضایی تخفیف خواهد گرفت و احتمالا به حبس ابد محکوم خواهد شد اما به هرحال احتمال اینکه مورد عفو و تخفیف قرار نگیرد هم وجود دارد.

به هر حال در روزهای گذشته تعدادی از چهره ها و سلبریتی ها از مراجع قضایی خواستار عفو این خواننده شده اند.

موسویان دادستان اصفهان در خصوص جزئیات پرونده توماج صالحی بیان کرد: این فرد به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام، همکاری با دولت‌های متخاصم و تشکیل گروه‌ غیرقانونی به قصد برهم زدن امنیت کشور با نیابت قضایی در یکی از استان‌های کشور دستگیر شد.

دادگاه توماج صالحی را به اتهام افساد فی الارض به اعدام و مجازات‌های تکمیلی محکوم کرده است هرچند که این حکم بدوی و قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *