هدیه دولت در روز معلم امسال ۱۴۰۳ مشخص شد

هدیه دولت در روز معلم امسال ۱۴۰۳ مشخص شد

هدیه دولت در روز معلم امسال ۱۴۰۳ به این صورت خواهد بود که معوقات معلمان همراه با مبلغی به عنوان هدیه‌ به معلمان پرداخت شود البته به نظر میرسد این اتفاق دقیقا در روز معلم رخ نخواهد داد و ممکن است چند هفته طول خواهد کشید.

وزارت آموزش و پرورش از اعطای هدیه ویژه رئیس جمهور به معلمان به مناسبت روز معلم خبر داد.

رضامراد صحرایی که این روزها برای پاسخگویی آنلاین به سوالات مردم در مرکز ارتباطات باز ریاست جمهوری حاضر شده بود، با اعلام تبریک فرا رسیدن هفته معلم به نویسندگان گفت: هفته معلم می تواند هفته خوبی برای ما باشد، چرا که ممکن است هفته معلم باشد. هفته ای برای بزرگداشت آنها، مقام و منزلتشان باشد.» معلمان است.

وی بیان کرد: یک هدیه توسط رئیس جمهور به همه معلم ها داده می شود. ذکر اینکه این هدیه ضروری نیست، اما ارزش کار رئیس جمهور را افزایش می دهد و این کار را برای اولین بار انجام می شود که خبر خوبی برای همکاران است. همکاران فردا خودشان می بینند که چه برکتی داشته است.

پیامک تبریک از شرکت بیمه دانا به فرهنگیان

شرکت بیمه دانا به جای ارسال پیام های تبریک می تواند هزینه های درمانی همکاران را تسویه کند. این فعالیت نه آنطور که بود باعث تفاوت همکاران می شود، بلکه به نظر می رسد توجه و پشتوانه شرکت حفاظت به معلمان است.

در واقعیت، پرداخت هزینه های پزشکی معلمان ممکن است راه مناسب تری برای قدردانی و تقویت ظاهری نسبت به ارسال پیام های تبریک باشد.

این فعالیت می تواند منجر به افزایش رضایت و الهام همکاران شود و در نهایت به پیشرفت اجرا و کارایی سازمان کمک کند.

با پرداخت هزینه های ترمیمی همکاران، شرکت حفاظتی نه آنطور که بوده به مربیان کمک می کند، بلکه می تواند به عنوان یک شرکت قابل اعتماد و تامین کننده شبکه ایمنی فرهنگی شناخته شود. این ممکن است منجر به جلو بردن تصویر و بدنامی شرکت در تبلیغات و جامعه شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. همکاران هدیه ریس جمهور چیه که وزیر گفته ،فردا خودشان می بینند.

  2. آقای آزادی

    سلام،پول نون ندارم، همش از خدا می‌خوام نقدی ریس جمهور حسابش کنه، دخترم چندروزه گیر داده منو ببر شهربازی، وعده روز معلم دادم بهش، انشالله رو سیاه نشم

  3. اقا صحراییه ک..وس.ک.ش هدیه روزمعلمونقدی حساب میکنن ن اینکه بفرستیشون میراث فرهنگی ،معلما پول احتیاج دارن ایناروخودت باخانوادت برو لذت ببر معلماپول احتیاج دارن نفهما الاغ بااون قیافه کله سیب زمینیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *