همسر دوم سید جواد هاشمی کیست +بیوگرافی و عکس

همسر دوم سید جواد هاشمی کیست +بیوگرافی و عکس

همسر دوم سید جواد هاشمی کیست

همسر سوم سیدجواد هاشمی باید برای خیلی ها عجیب باشد که او با چه کسی ازدواج کرده است آیا بازیگر است یا خیر! به گفته سید جواد هاشمی همسر دوم او یکی از هوادارانش بود که گفته اگر با وی ازدواج نکند خودکشی خواهد کرد!

همسر دوم سید جواد هاشمی کیست +بیوگرافی و عکس

این اخبار با ویدیویی که از سید جواد هاشمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده و به دنبال شاهد عقد و ازدواج دومش است منتشر شده است و ایشان به هیچ عنوان همسر دوم نداشته و ویدیویی که از او منتشر شده دوربین مخفی است.

همچنین ببینید

سید جواد هاشمی سالهاست متاهل بوده که ثمره ازدواج او دو فرزند بنام های سید محسن متولد 1370 و فاطمه السادات متولد 1374 می باشد. اما جالب است بدانید سیدجواد فرزند طلاق است و زمانی که کودک بوده پدر و مادرش از هم طلاق گرفته و از هم جدا شده اند.

سیدجواد هاشمی وقتی که ۲۰ ساله بود با تشویق مادرش و عشق و علاقه خودش در سال ۱۳۶۴ تصمیم گرفت به جبهه برود ولی به علت اینکه قدش کوتاهی داشت به شادگان رفت تا از آنجا با تیپ قدس خوزستان اعزام شود چند وقتی در بخش تبلیغات گردان محمد رسول الله بود تا این که به جبهه رفت و در جبهه با رسول ملاقلی پور کارگردان معروف آشنا شد.

جواد هاشمی که تجربه ی نویسندگی و مجریگری را هم دارد ، بازیگری را از سال 1358 در سن 14 سالگی و دوران دانش آموزی شروع کرده است .

اولین بار با نمایش « حج ابراهیم، حج عاشورا» یک کار آئینی و مذهبی بازیگری را تجربه کرده است .

جواد هاشمی در سال 1363 در سن 19 سالگی به استخدام آموزش و پرورش درآمد و کنار تدریس در زمینه های سرود و آهنگ های انقلابی مشغول به کار شد .

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *