همسر حسن یزدانی کیست و اهل کجاست بیوگرافی +فیلم کامل ازدواج

همسر حسن یزدانی کیست و اهل کجاست بیوگرافی +فیلم کامل ازدواج

همسر حسن یزدانی کیست

همسر حسن یزدانی در شرکت هواپیمایی کار می کند و متولد 1382 اهل کرمانشاه میباشد و یک سالیست که با حسن یزدانی نامزد بوده که در نهایت ازدواج کردند این اخباریست که میتوان از همسر حسن یزدانی داد  حسن یزدانی بعد از مسابقات المپیک برای خواستگاری به کرمانشاه رفت و حالا به صورت علنی و رسمی ازدواج کرده است که قرار مراسم عروسی اش به زودی برگزار شود.

چند سالی بود که خبر ازدواج حسن یزدانی در فضای مجازی منتشر شده بود تا اینکه دیروز فیلم خواستگاری و ازدواج این کشتی گیر در شبکه های اجتماعی منتشر شد و بسیاری از هوادارانش را غافلگیر کرد.

همسر حسن یزدانی کیست و اهل کجاست بیوگرافی +فیلم کامل ازدواج

بیوگرافی همسر حسن یزدانی

همسر حسن یزدانی هویت اش هنوز مشخص نشده است و ویدیویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده کاملا با رضایت او بوده و به همین دلیل همسرش را شطرنجی کرده اند تا حتی تصویر او در فضای مجازی نشان داده نشود.

اما با توجه به این ویدیو به نظر میرسد که همسر قهرمان کشتی ایران دهه هشتادی است.

همسر حسن یزدانی کیست و اهل کجاست بیوگرافی +فیلم کامل ازدواج

فیلم خواستگاری و ازدواج

فیلم خواستگاری حسن یزدانی و گذاشتن حلقه در انگشت همسرش در شبکه های اجتماعی منتشر شد که بازتاب زیادی را به همراه داشته است این ویدیو داخل یکی از پاساژهای تهران است.

طبق خبرهای منتشر شده در چند وبسایت، حسن یزدانی قهرمان کشتی جهان پیش از اعزام به مسابقات جهانی با همراهی خانواده خود در کرمانشاه و بعد از طی مراحل خواستگاری عقد کرد.

حسن یزدانی سال گذشته به کرمانشاه رفت مراسم اولیه خواستگاری را انجام داد و یک سال نامزد بود به گفته برخی از منابع قرار است که در 11 مهرماه مراسم عروسی خود را در تهران برگزار کنند گفته میشود خانواده همسرش اهل کرمانشاه هستند و باید به تهران بیایند.

بعد از اینکه خبر ازدواج حسن یزدانی در فضای مجازی منتشر شد حالا موجی از پیام های تبریک برای این کشتی گیر ارسال شده است و پیج اینستاگرامش کامنت های زیادی را دریافت نموده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. چه بی حجاب و پر رو
    کشتی گیرها مرام پهلوانی دارن این زنش رو بی حجاب به نمایش گذاشته
    متاسف میشم
    رفته رفته عیرت وحیا فراموش میشن
    حتی برای کسانیکه ادعای پهلوانی دارند😕😕

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *