همسر محسن افشانی دستگیر شد

همسر محسن افشانی دستگیر شد + علت بازداشت

همسر محسن افشانی دستگیر شد و علت بازداشت را در ادامه در مجله شبونه با جزییات بخوانید.

همسر محسن افشانی دستگیر شد

سویل تیانی همسر محسن افشانی در ورزشگاه آزادی بازداشت شد.
ماجرا به این صورت بود که سویل تیانی با چهره مردانه و سیبیل برای تماشای بازی پرسپولیس و الجزیره به ورزشگاه آزادی رفته بود که توسط ماموران شناسایی و بازداشت شد.
این بازی در مرحله یک هشتم نهایی جام قهرمانان آسیا برگزار شده بود و که در حدود ۹۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی آمده بودند.

قبل از این نیز دختران و بانوان دیگر با گریم مردانه و گذاشتن سبیل و کوتاه کردن موی خود به استادیوم رفته بودند.

بعد از ورود دختران به تغییر چهره توجه و دقت ماموران امنیتی استادیوم بیشتر شده و قبل از ورود هواداران به استادیوم آنها را مورد بررسی قرار می دهند.

همسر محسن افشانی دستگیر شد
نحوه بازداشت سویل تیانی

همسر افشانی با گزاشتن سیبیل و ریش با گریم پسرانه قصد ورود به استادیوم را داشت که بازگردانده شد و اجازه ورود به آنها داده نشد.

این خبر در فضای مجازی منتشر شده است که سویل به همراه همسرش قصد داشت بازی را از نزدیک تماشا کند که به هدفش نرسیده و توسط نیروهای امنیتی استادیوم شناسایی و بازداشت شده اند.

این خبر فعلا در مجازی منتشر شده و از منبع موثق شنیده نشده است.
ولی رسانه های غیر رسمی و کانال های تلگرامی بازداشت محسن افشانی را به همراه همسرش تایید کردند.

زوج جنجالی سینما

این زوج به تازگی جنجال آفرین شده و هر بار داستان جدیدی را در فضای مجازی بپا می کنند.
از فیلم های جنحالی گرفته تا کمک های خیریه ای و سفرهای گردشی و دیگر ماجراهای سریالی که بیشتر کاربران را به واکنش واداشته است.

لازم به ذکر است که تیم پرسپولیس در یک هشتم نهایی جام قهرمانان آسیا با تیم الجزیره امارات بازی داشت که به نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ این تیم را شکست داد و به لطف بگو گل زده در خانه حریف به مرحله بعد صعود کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *