همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش

همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش

ایشان با هادی حجازی فر در سال ۱۳۸۳ ازدواج نموده است و اکنون در عرصه هنرپیشگی به آن صورت فعال نیست، ولی در نمایش تئاتری به عنوان نویسنده و کارگردان فعالیت می‌کند و اینکه یکی از اعضای هیئت مدیره موسسه هنرپیشگی هامون به شمار می‌رود.

همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش

همسر هادی حجازی فر در رشته هنر درس خوانده است و مدت‌ها در نمایش تئاتری مشغول به کار می‌باشد.

همسر آقای حجازی‌فر در رشته هنر درس خوانده و اصالتاً آبادانی می‌باشد.

بیوگرافی

همسر هادی حجازی فر در رشته بازیگری تحصیل کرده و سال ها در تئاتر فعالیت کرده است. او دانش آموخته رشته بازیگری اهل آبادان است که در سال ۱۳۸۳ با آقای هادی حجازی فر ازدواج کرد. ایشان در حال حاضر در بازیگری فعالیت چندانی ندارد و در تئاتر به عنوان نویسنده و کارگردان مشغول است. وی همچنین جزو هیات مدیره موسسه بازیگری هامون می باشد.

همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش

سوابق

همسر هادی حجازی فر یکی از هنرمندان اثر پوست شیر و موقعیت مهدی می‌باشد و اصلیتش اهل آبادان است و با یکدیگر هم دانشگاهی بوده‌اند، ولی به خاطر یک سری اختلافات کاری، به مدت سه سال با یکدیگر قهر بوده‌اند و پس از سه سال دوستی با هم ازدواج نمودند و حاصل این ازدواج یک پسر به اسم هامون می‌باشد.

درخشش در سریال پوست شیر

او در سریال پوست شیر ساخته جمشید محمودی و همچنین به تهیه کنندگی نوید محمودی در کاراکتر نعیم ایفای بسیار زیبایی از خود به نمایش گذاشت.

همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش

قصه اثر پوست شیر درباره شخصی به اسم نعیم می‌باشد، که ۱۵ سال به خاطر علاقه بسیار به یک دختر در زندان به سر می‌برد و بعد از آزادی برای دیدن او با مشکلاتی بزرگ روبرو می‌شود.

آقای حجازی فر جدیداً اثر موقعیت مهدی را کارگردانی نموده است. اثر موقعیت مهدی نخستین اثر بلند سینمایی این چهره در عرصه نویسندگی و کارگردانی به شمار می‌رود، که درباره زندگی شهید مهدی باکری می‌باشد.
در این اثر قصه زندگی فرمانده لشکر عاشورا مهدی باکری با ایفای هادی حجازی فر در شش پرده، از دوران آشنایی و ازدواج با همسر ایشان تا زمان شهادت به تصویر می‌کشد.

وحید حجازی فر برادر هادی حجازی فر می‌باشد که کاراکتر شهید حمید باکری را بر عهده دارد.

چهره‌های این اثر از جمله:
ژیلا شاهی، معصومه ربانی نیا، وحید آقاپور و روح الله زمانی از سایر هنرمندان اثر موقعیت مهدی به شمار می‌روند.

همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش

بیوگرافی هادی حجازی فر

این چهره یکی از بازیگران اهل ایرانی می‌باشد، که علاوه بر هنرپیشگی در عرصه کارگردانی و نویسندگی هم مشغول به کار می‌باشد.

هادی حجازی فر در رشته هنر تحصیل کرده است و مدرک دانشگاهی اش را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۷۷ اخذ نموده است.

این چهره فعالیت هنری اش را در زمان دانشگاه و با ایفای نقش در مزرعه پدری ساخته رسول و مولا قلی پور استارت زده است و از فعالیت‌های بعدی او می‌توان :ایستاده در غبار، ماجرای نیمروز، لاتاری، به وقت شام، آتابای، موقعیت مهدی و دوزیست را نام برد.

همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش
هادی حجازی فر اولین اثر سینمایی خود را با اسم موقعیت مهدی با روایت زندگی مهدی باکری در سال ۱۴۰۰ به دست تولید رساند و خود کاراکتر شاخصی این اثر را بر عهده گرفت.

او در جشن خانه تماشاخانه سینما و جشن انتقادگران برنده جایزه و در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر نامزد کسب جایزه برترین هنرپیشه کاراکتر مکمل مرد گردید.

همچنین ببینید:

بیوگرافی کامل و زندگینامه عبدالرضا نصاری بازیگر و همسرش

بیوگرافی بابک بادکوبه بازیگر و همسر و فرزندان و عکس و اینستاگرام

بیوگرافی آناهیتا اقبال نژاد بازیگر و همسرش + خانواده

در یک نظرسنجی در شبکه های اجتماعی هم به عنوان برترین هنرپیشه مکمل مرد برای کاراکتر کمال در اثر ماجرای نیمروز در سی و پنجمین دوره جشنواره فجر از دید تماشاچیان مطرح گردید.
در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر نیز برنده سیمرغ برترین کارگردان اثر نخست برای اثر موقعیت مهدی شد.

همسر هادی حجازی فر کیست؟ بیوگرافی و عکس های جدید همسرش

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *