همسر وریا غفوری به سیم آخر زد پیام جنجالی برای خداحافظی همسرش

غفوری کاپیتان سابق استقلال چندی پیش در اینستاگرامش اعلام کرد که فوتبال را برای همیشه کنار گذاشته است و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد بعد از این تصمیم بسیاری از فوتبالیست های کشورمان برای او پیام هایی در اینستاگرام شان به اشتراک گذاشتند.

پیام همسر وریا غفوری

همسر وریا غفوری در اینستاگرامش متن احساسی و خشم آلودی را به اشتراک گذاشت و از همه کسانی که به او در این مدت بی مهری کردند گلایه کرد.

همسر وریا غفوری به سیم آخر زد پیام جنجالی برای خداحافظی همسرش

در یکی دو سال اخیر پوریا غفوری به شدت پرحاشیه بود و به همین دلیل بسیاری از تیم های لیگ برتری علاقه برای عقد قرارداد با او نداشتند و استقلال نیز از تمدید قرارداد با او امتناع کرد.

وریا غفوری سال ها در فوتبال کشورمان فعالیت حرفه‌ای داشته است او در سن ۳۵ سالگی برای همیشه فوتبال را کنار گذاشت وریا غفوری در سال ۱۳۸۶ با پاس همدان فوتبال خود را آغاز کرد و با تیم فولاد خوزستان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

همچنین ببینید:

پیام عجیب علیرضا بیرانوند برای خداحافظی وریا غفوری

جرم وریا غفوری چیست؟ اینستاگرام وریا غفوری چه شد؟

علت بازداشت و دستگیری وریا غفوری مشخص شد

فیلم کامل گریه و بغض مجتبی جباری برای وریا غفوری

وی سابقه بازی ملی را هم در کارنامه دارد و ۲۸ بار لباس تیم ملی را بر تن کرده است وریا غفوری در یکی دو سال اخیر با مصاحبه های جنجالی در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی کرده و مورد انتقاد برخی از رسانه های ورزشی قرار گرفت که چرا خارج از حوزه ورزش اظهار نظر می‌کند و این حواشی باعث می شود که او دچار حاشیه شده و نتواند بر روی فوتبال تمرکز داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *