همسر یوسف سلامی کیست ماجرای ازدواج و عکس عروسی

همسر یوسف سلامی کیست ماجرای ازدواج و عکس عروسی

همسر یوسف سلامی کیست

یوسف سلامی در اینستاگرام خود خبر از ازدواجش داد این خبرنگار صدا و سیما به نظر می‌رسد در روز ولادت امام رضا عقد کرده است اما مراسم آن را به دلیل شهادت ابراهیم رئیسی به تعویق انداخته است.

همسر یوسف سلامی کیست ماجرای ازدواج و عکس عروسی

ماجرای ازدواج و عکس عروسی

درباره اینکه همسر یوسف سلامی چه کسی است به نظر می‌رسد که او از خبرنگاران صدا و سیما بوده که از همین سازمان با او آشنا شده است یوسف سلامی از خبرنگاران قدیمی صدا و سیما بوده که در زمینه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی و اقتصادی فعالیت می‌کند.

او تا به حال چندین بار به عنوان خبرنگار برتر انتخاب شده است.

یکی از جنجالی‌ترین خبرهایی که یوسف سلامی پخش کرد مربوط به دوران اوایل کرونا بود که زمزمه‌هایی درباره ورود کرونا به ایران در فضای مجازی منتشر شده بود و یوسف سلامی با دوربین به بازار رفته بود و مدعی شد که هیچ گونه کرونایی در ایران وجود ندارد درست چند روز بعد از این گزارش سیلی از بیماران کرونایی بیمارستان‌های کشور را پر کرد.

به هر حال خبر ازدواج یوسف سلامی برای علاقمندان به گزارش‌های این خبرنگار می‌تواند جذاب باشد و بسیاری از کاربران ضای مجازی برای پیام‌های تبریک ارسال کردند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *