فیلم کامل خواستگاری مجتبی شفیعی از لیلا اوتادی غوغا کرد +حواشی

فیلم کامل خواستگاری مجتبی شفیعی از لیلا اوتادی غوغا کرد +حواشی

فیلم خواستگاری مجتبی شفیعی از لیلا اوتادی با رقص و آواز جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده است خواستگاری که در برنامه چیدانه در شبکه نمایش خانگی صورت گرفته و  واکنش‌های زیادی همراه شده است

هرچند که این خواستگاری بخشی از سناریوی برنامه است اما برخی از کاربران فضای مجازی آن را باور کرده‌اند و معتقد هستند مجتبی شفیعی از صمیم قلب و به صورت واقعی از لیلا اوتادی خواستگاری کرده و حرف دلش را زده است.

فیلم خواستگاری مجتبی شفیعی از لیلا اوتادی

مجتبی شفیعی و لیلا اوتادی از مجریان برنامه چیدانه بوده که در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود و اولین تجربه همکاری با یکدیگر را کسب کرده‌اند هرچند که سابقه انها نسبت به یکدیگر قابل قیاس نیست و لیلا اوتادی سال‌هاست در عرصه بازیگری فعالیت می‌کند و مجتبی با برنامه زود نیوز به شهرت رسید و خیلی زود موفق شد مورد توجه قرار بگیرد.

فیلم کامل خواستگاری مجتبی شفیعی از لیلا اوتادی غوغا کرد +حواشی

عصبانیت لیلا اوتادی از خواستگاری مجتبی شفیعی

برنامه چیدانه از طریق پلتفرم فیلیمو عرضه می‌شود و چند قسمتی است که مورد استقبال مردم قرار گرفته است در ادامه می‌توانید ویدیوی کامل خواستگاری مجتبی شفیعی از لیلا اتودی را تماشا کنید.

لیلا اوتادی زاده 14 مرداد سال 1362 در شهر تهران است. او بازیگر سینما و تلوزیون ایران است. لیلا اوتادی مدرک تحصیلی معماری داخلی از دانشگاه تهران دارد. او سه خواهر و یک برادر دارد و اصالتا ترک قشقایی می باشد.

مجتبی شفیعی از سال 1389 وارد عرصه هنر شده و فعالیت هنرپیشگی و گویندگی را آغاز کرده است. وی یکی از هنرپیشگان فعال و پرکار در زمینه تئاتر است و نقش‌های مختلفی را در نمایش‌های مختلف ایفا کرده، از جمله فعالیت های مجتبی شفیعی می‌توان به تئاترهایی چون “گالا پاگوس”، “مورچه ای به نام موری”، “میدان مقاومت”، “طبیب اجباری”، “یتیم‌خانه فونیکس” و “پیانیستولوژی” اشاره کرد.

یک نظر

  1. مجتبی خیلی باستعداده لیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *