سایت ثبت نام وام ۱۰ میلیونی یارانه بگیران (بدون ضامن)

سایت ثبت نام وام ۱۰ میلیونی یارانه بگیران (بدون ضامن)

سایت وام 10 میلیونی یارانه بگیران این روزها شاید برای مردم بسیار حائز اهمیت است که باید در کدام سایت ثبت نام کنند! و آیا اصلا چنین وامی داده میشود یا خیر؟

ماجرای سایت ثبت نام وام ۱۰ میلیونی یارانه بگیران

مدتیست در فضای مجازی اخباری مبنی بر ثبت نام وام 10 میلیون تومانی دست به دست میشود که درباره آن گفته میشود  یک موسسه قرض‌الحسنه اقدام به اثبت نام مردم برای اهدای وام ۱۰ میلیونی یارانه میکند و بدون ضامن است و اقساط آن از طریق کارت یارانه دریافت میشود و همه خانوارهایی که یارانه دریافت می‌کنند، می‌توانند مشمول این وام شوند. در ضمن گفته شده که هیچگونه کارمزدی بابت این وام دریافت نخواهد شد!

سایت ثبت نام وام ۱۰ میلیونی یارانه بگیران (بدون ضامن)

اما باید عرض کنیم که چنین خبری واقعیت ندارد و ضرفا کانال ها و پیج های شبکه های اجتماعی این اخبار را برای حجلب توجه و فالوئر منتشر میکنند و حتی پلیس فتا آن را تکذیب کرده است.

با بررسی این خبر متوجه شدیم که اصلا سازمان هدفمندی‌ یارانه‌ها و وزارت کار، هیچ تصمیمی  و هدفی برای پرداخت وام ۱۰ میلیونی یارانه را ندارند و چنین موضوعی از طرف دولت از اساس غلط است.

تنها زمانی که دولت به مردم از طریق یارانه وام داد مربوط به دوران کرونا بود که مردم ناچار بودند کسب و کار خود را رها کنند و برای حفظ سلامتی جامعه از خانه بیرون نیایند.

همچنین ببینید

لینک ثبت نام وام فوری یک روزه بدون ضامن با سود کم ۴ درصد

رئیس پلیس فتای استان قم از کلاهبرداری بودن پیامک وام ۱۰ میلیون تومانی یارانه خبرداد و گفت چند روزی است که پیامک‌هایی به صورت انبوه‌ برای برخی سرپرستان خانوار یارانه‌بگیر ارسال می‌شود که واقعی نیست و کلاهبرداری است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *