واکنش احسان علیخانی به مرگ آزاده نامداری +عکس

واکنش احسان علیخانی به مرگ آزاده نامداری +عکس و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

واکنش احسان علیخانی به مرگ آزاده نامداری

احسان علیخانی به مرگ آزاده نامداری واکنش نشان داده است و در اینستاگرامش پستی را درباره مرگ این مجری به اشتراک گذاشت .

آقای علیخانی در چند برنامه مختلف با خانم نامداری همکاری داشته بود و از همکارانی بود که با این خانم همکاری داشته بود.

واکنش احسان علیخانی به مرگ آزاده نامداری +عکس

آزاده نامداری که جانش را به صورت مشکوکی در خانه اش از دست داده بود حالا همه را در شوک فرو برده است حتی خانواده اش هنوز نمیدانند که علت مرگ او چه بوده است! بسیاری از هنرمندان به مرگ خانم نامداری واکنش نشان دادند مثل پرستو صالحی که از مرگ خانم نامداری به شدت متاثر شده و در اینستاگرامش به علت اهانت هایی که قبلا به او کرده بود ابراز پشیمانی کرد.

دکتر مهدی فروزش درباره آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع مرگ آزاده نامداری ازسوی پزشکی قانونی گفت: شب گذشته و پس از اعلام موضوع کشف جسد ازسوی مقام قضایی به پزشکی قانونی، رسیدگی به موضوع در دستورکار پزشکی قانونی نیز قرار گرده و تیمی از پزشکان پزشکی قانونی در ساعات اولیه در صحنه فوت حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان با بررسی صحنه و معاینه اولیه جسد در محل، اقدام به انتقال آن به مرکز تشخیص و آزمایشگاهی پزشکی قانونی کردند، گفت: پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، جسد مورد کالبدگشایی قرارگرفت و دقایقی پیش با اتمام نمونه‌برداری ها و اقدامات اولیه جسد خانم نامداری با دستور قضایی به خانواده‌اش تحویل داده شد.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *