واکنش تند ترلان پروانه به انتشار عکسش با شروین +عکس

واکنش تند ترلان پروانه به انتشار عکس اش با شروین +عکس

ترلان پروانه در اینستاگرام خود در واکنش به انتشار عکسش با شروین حاجی پور نوشت که من زمستان پارسال این شخص جدا شدم و دیگر رابطه‌ای با او ندارم و امین فردین نمی‌دانم چگونه به عکس‌های شخصی من دسترسی پیدا کرده و از کسانی تصاویر شخصی ام را منتشر کرده کرده اند شکایت خواهم کرد.

خانم پروانه بازیگر سینما به نظر می‌رسد که رابطه‌اش را با شروین خاتمه داده و موزیک ویدیو شروین حاجی پور اشاره‌ای به جداییاش از این بازیگر داشته است

ترلان پروانه از بازیگران پرحاشیه سینما بوده که همیشه با ویدیوهایی که از او در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

این بازیگر سابقه بازی در یلم‌های زیادی دارد و از دوران کودکی در عرصه بازیگری فعالیت می‌کرد ورانی که گفته می‌شد او با ارسلان قاسمی ازدواج کرده است اما مادر این بازیگر اعلام کرد که آنها همچون خواهر و برادر بوده و از کودکی با هم بزرگ شدند.

شروین حاجی پور نیز از خواننده‌های غیر رسمی جنجالی بوده که توانسته جایزه گرمی را دریافت کند و اولین ایران یک باشد که به این مهم دست یافته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *