(ویدیو)‌ توهین و هتاکی به مردم تالش توسط پسر کاشانی +اینستاگرام

(ویدیو)‌ توهین و هتاکی به مردم تالش توسط پسر کاشانی +اینستاگرام احسان فرد هتاک به تالشی ها را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

متاسفانه این روزها شاهد ویدیوهایی در شبکه های اجتماعی هستیم که برخی از افراد اقدام به هتاکی به اهالی شهرهای مختلف میکنند .

(ویدیو)‌ توهین و هتاکی به مردم تالش توسط پسر کاشانی +اینستاگرام

روز گذشته ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که یک پسر جوان در کنار دوستان خود درون یک خودرو اقدام به هتاکی و توهین به مردم تالش میکند .

این ویدئو باعث آزرده خاطر شدن مردم این شهر شده و در نهایت پلیس فتا مثل همیشه وارد صحنه شد و این شخص هتاک که نامش احسان است را دستگیر میکند.

(ویدیو)‌ توهین و هتاکی به مردم تالش توسط پسر کاشانی

این پسر بعد از مدتی در اینستاگرامش استورهایی را به اشتراک میگذارد  از مردم تالش عذرخواهی میکند.

او نوشت: مردم عزیز تالش با توجه به استوری های بنده و سوبرداشت و مطلع نبودن شما دوستان گرانقدر از ماجرا…. بنده خواستم از تک تک شما عزیزان عذرخواهی کرده و بگم که اگر سهوا اهانتی به یکی از شما یا قوم اصیل تالش کرده ام از روی نادانی بنده بوده و همانطور که در تاریخ هم مهربانی و هم بزرگی قوم تالش ثابت شده … یکبار دیگر بزرگی کرده و بنده حقیر را مورد عفو قرار بدهید. ارادتمند یکایک شما مردم اصیل قوم تالش…

او در یک استوری دیگر نیز متنی نوشته که در بالا بخوانید و تصاویری نیز در پیج شخصی خود منتشر کرده است….

(ویدیو)‌ توهین و هتاکی به مردم تالش توسط پسر کاشانی +اینستاگرام

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *