فیلم عجیب پارتی خیابانی مختلط در اسلامشهر با بوق تریلی و کامیون!!

فیلم عجیب پارتی خیابانی مختلط در اسلامشهر با بوق تریلی و کامیون!!

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که درباره آن گفته شده پارتی خیابانی توسط پسران و دختران در یک خیابان اسلامشهر بوده که در نوع خود عجیب است در این ویدیو تجمع دختران و پسران جوان و نوجوان دیده میشود که با موسیقی به اصطلاح دی جی همراه است.

فیلم عجیب پارتی خیابانی مختلط در اسلامشهر

اینکه ایا مسئولان اsلامشهری از این تجمع خبر داشته اند یا خیر مشخص نیست این ویدیو توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است و ممکن است در سایر شهرهای نیز به صورت خودجوش برگزار شود.

همچنین ببینید:

ماجرای کامل مرگ پسر جوان در پارتی شبانه مشهد

سوییچ پارتی چیست و فیلم دستگیری 23 دختر و پسر رودهن تهران

در سالهای گذشته بارها افراد برگزار کننده پارتی های شبانه در اسلامشهر دستگیر شده بودند و اینکه این تجمع و پارتی خیابانی در اسلامشهر ایا قانونی است یا خیر هنوز خبری منتشر نشده است.

فیلم عجیب پارتی خیابانی مختلط در اسلامشهر با بوق تریلی و کامیون!!

سال گذشته فرمانده انتظامی غرب تهران گفته بود ده‌ها دختر و پسر در یک پارتی شبانه در غرب استان تهران بیان کرد: مدتی پیش به دنبال به دست آمدن گزارشی در خصوص برگزاری یک مهمانی مختلط در یکی از باغ‌های محدوده اسلامشهر، عملیاتی مشترک از سوی پلیس و یکی از سازمان‌ها اجرا شد و طی آن ده‌ها دختر و پسر بازداشت شدند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *