پاسخ و واکنش ترانه علیدوستی به شهره قمر +عکس

پاسخ و واکنش ترانه علیدوستی به شهره قمر +عکس و جزئیات را در ادماه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

پاسخ و واکنش ترانه علیدوستی به شهره قمر

شهره قمر که در یک استوری به ترانه علیدوستی حمله کرده و خانم علیدوستی و دخترش را رسما تهدید کرده بود واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی داشته است.

پاسخ و واکنش ترانه علیدوستی به شهره قمر +عکس

خانم علیدوستی که در اینستاگرامش پستی حمایتی از نوید افکاری برای جلوگیری از اعدام اش به اشتراک گذاشته بود با واکنش عجیب شهره قمر رو به رو شد.

او ترانه علیدوستی سوپر استار سینمای ایران را ضد انقلاب و برانداز (!) خطاب کرده و گفته که بیشتر از این برای خودش جرم درست نکند و اگر بخواهد به این کارهایش ادامه بدهد اتفاق بدی برای او و دخترش رخ خواهد داد!

اما خانم ترانه علیدوستی تا به حال به او پاسخی نداده است که گمان نمیکنیم پاسخی هم بدهد چرا این بازیگر آنقدر با وقار و حرفه ای است که هیچگاه خود را درگیر حواشی این چنینی نمیکند.

گویا کاربران شبکه های اجتماعی انقدر به شهره قمر حمله کرده اند و به گفته اند که هیچگاه علیدوستی جوابت را نمیدهد که خانم قمر در اینستاگرامش استوری دیگر به اشتراک گذاشت که در زیر میبینید.

پاسخ و واکنش ترانه علیدوستی به شهره قمر +عکس

شهره قمر زاده 12 مهر 1372 در کردستان ، بازیگر سینمای ایران است.بیوگرافی شهره قمر بازیگر و همسرش + زندگینامه

شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما می داند ، رفتن در قالب گریم های متفاوت و خاص سینما ، در کنار تغییر صدایش به نسبت نقشش را وجه تمایز و تفاوت نسبت به سایر بازیگران دانسته و به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

12 دیدگاه‌ها

 1. آخی خیلی باوقاره 😐 پس لابد من بودم که فرت و فرت تو مسلیلی که توش سواد و تخصص نداشتم فضولی و اظهار فضل میکردم، اخه هنرپیشه ای که دو سال نمیتونه با همسرش بمونه غلط میکنه هشتک تا ۱۴۰۰ با فلان رییس جمهورو میزنه

 2. خب احمق کودن اگه مردم عادی سواد ندارن راجب رییس جمهور اینده اظهار نظر کنن پس چرا بهشون اجازه میدن که برن رای بدن!؟

 3. اولن که خانم علیدوستی طلاق نگرفتن و خبر جدایی شون کاملا شایعه است بعدش هم هنربند نما خانم قمر هست که برای معروف شدن و مشهور شدن به دیگران توهین میکنند و معلومه که خانم علیدوستی با بازی های بی نظیرشون که استعداد و توانایی شون رو چند بار به همه ثابت کردند جواب اینجور توهین ها را نمی دهند

  • طلاق گرفتن البته شوهرش به دلیلی طلاقش داد که اگر بفهمین دیگه نمیگین ترانه

 4. بنظرم خانم قمر دختری بی پروا و بی‌ادب هستش که بخاطر خودخواهی بیش از حدش خدا بدادش برسه. دختر جان دست از توهین بردار مطمئن هستم که طلوع نکرده غروب میکنی.

 5. شهره قمر تو انگشت کوچکه ترانه علیدوستی نمیشی ابنقدر خودتو به این در و اون در نزن نمیشه آقا نمیشه.تو با روابط نا مشروع لومدی تو سینما ترانه با هنرش از رزومه هر کروم معلومه.پس خفه شو

 6. ترانه علیدوستی راست می گفت خونه زندگیشو حفظ میکرد کاش دلیلی اینکه شئهرش طلاقش داد رو می نوشتین

 7. یک کلام ختم کلام. هرکی از طرز برخوردش، شعور و شخصیتش مشخصه. خانم قمر یه ادم بی ادبه ک اصلا به ادمهای اطرافش اهمیت نمیده و احترام نمیذاره. و برای موجه کردن رفتارش هم پشت انقلاب و دولت اسلامی قایم میشه و میگ اگ مسلمونید باید پایبند اسلام باشین و قوانینش. هرکی تورو نگاه کنه از اسلام فراری میشه. تو خودت بیشتر همه شبیه ضدانقلابایی. مردم عقل دارن. تو لازم نیست راه و چاه بهشون نشون بدی خانم به ظاهر هنرمند.

  • اینو موافقم که شهره قمر بی ادبه و پشت انقلاب قایم شده اما ترانه هم قابل دفاع نیست

   • من نگفتم قابل دفاعه یا نه. اما خانم قمر ک ترانه علیدوستی را مفسد فی العرض دونستن خودشون خیلی گل و بل بلن؟؟؟؟ این خانم اصلا تعادل روانی نداره.هرروز به یکی بند میکنه. جامعه رهبر داره. وزارت ارشاد هست. اونها چیزی نگفتن و مجوز دادن. ایشون شدن علامه دهر و حکم اعدام صادر کردن.واقعا کمبود داره و میخواد فقط تو چشم باشه. حالا هرجور ک شد. اتفاقا کسی ک باید پای میز محاکمه بره خود ایشونه ک به این و اون راحت تهمت میزنه و حکم صادر میکنه. خانم علیدوستی بد دوعالم. اون باید تو فضای مجازی حیثیت و شخصیتشو اینجوری هدف بره؟؟ واقعا اگ دهنشو نبندن و نشوننش سرجاش همه جارو به هم میریزه این خانم بی سیاست و بی ادب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *