پدر شدن شهاب حسینی از همسر دومش ساناز ارجمند +عکس

پدر شدن شهاب حسینی از همسر دومش ساناز ارجمند +عکس

پدر شدن شهاب حسینی از همسر دومش ساناز ارجمند با عکس و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه اماده کرده ایم.

پدر شدن شهاب حسینی از همسر دومش ساناز ارجمند

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که در سال 1401 با ساناز ارجمند ازدواج کرد حالا بعد از گذشت دو سال این زن از شهاب حسینی بچه دار شده است.

پدر شدن شهاب حسینی از همسر دومش ساناز ارجمند +عکس

گفته میشود فرزند شهاب حسینی از ساناز ارجمند دختر است. شهاب حسینی از همسر اولش پریچهر قنبری دارای دو فرزند پسر میباشد.

گفتنیست شهاب حسینی بازیگر محبوب و سرشناس که عاشقانه های خود را با همسر اولش پریچهر قنبری به اشتراک می گذاشت به یکباره خبر جدایی و ازدواج دوم با دختری که 17 سال از او کوچکتر است را منتشر کرد!

شنیده می شود ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی که ۱۷ سال باحسینی فاصله سنی دارد در برنامه هم رفیق با شهاب حسینی آشنا شد. این اتفاق در شرایطی افتاد که هوز شهاب حسینی در خصوص جدایی یا عدم جدایی از همسرش هیچ اظهار نظری نکردهاست.

بیوگرافی ساناز ارجمند

ساناز ارجمند سال 1369 در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران نقل مکان کرده و در پروژه های عکاسی مدلینگ و آتلیه ها فعالیت می کرد.

شروع همکاری و آشنایی ایشان با شهاب حسینی از عکاسی در برنامه «هم رفیق» شروع شد و بعداً به استخدام شرکت «سون اسکای» آقای بازیگر هم درآمد.

پس از این‌کـه شهاب حسینی در مراسم اکران فیلم سینمایی شین با همسر جدیدش حضور یافت، بسیاری از طرفداران منتظر واکنش پریچهر قنبری همسر اول او بودند.

در این حال پریچهر قنبری با انتشار یک استوری غمناک بـه شکل غیر مستقیم نسبت بـه این موضوع واکنش نشان داده اسـت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *