پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست +بیوگرافی و فیلم گریه و التماس

تاریخ انتشار 3 آذر 1400 – Study time 3 minutes

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست +بیوگرافی و فیلم گریه و التماس آنها را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست +بیوگرافی و فیلم گریه و التماس

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست

آرمان عبدالعالی پسر جوانی که در سال ۹۲ به اتهام قتل غزاله شکور نامزد خود دستگیر و روانه زندان شده بود بعد از گذشت ۸ سال در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست +بیوگرافی و فیلم گریه و التماس

علی رغم تلاش های بسیار زیاد پدر و مادر آرمان عبدالعالی اولیای دم غزاله شکور رضایت ندادند

این در حالی بود که بسیاری از سلبریتی ها از جمله پرویز پرستویی و رامبد جوان و احسان علیخانی و چند ورزشکار دیگر برای پادرمیانی به نزد پدر و مادر غزاله شکور رفته بودند تا رضایت آنها را جلب کنند اما در نهایت آنها را ندادند.

دکتر کامیار عبدالعالی پدر آرمان پزشک متخصص و استاد دانشگاه می باشد مادر او نیز از پزشکان کشورمان به شمار می‌آیند.

آنها تلاش فراوانی کردند تا بتوانند رضایت پدر و مادر غزاله شکور را به دست آمدند در ویدیو های مختلف بارها از مردم خواسته بودند که تلاش کنند تا پدر و مادر غزاله شکور را راضی نمایند که از قصاص فرزندشان بگذرند آرمان عبدالعالی در سال ۱۳۹۲ بعد از قتل غزاله شکور جسد او را در پلاستیک زباله گذاشته و به سطح زباله منتقل کرده است.

جزئیات قتل و حکم قصاص برای آرمان عبدالعالی

در تحقیقات قضایی مشخص شد که او با ضرباتی بر سر به قتل رسیده است ولی آثار خون بر روی میله بارفیکس موجود در خانه آرمان کشف شد.

پدر و مادر آرمان عبدالعالی کیست +بیوگرافی و فیلم گریه و التماس

از قطرات خون مشخص گردید که غزاله در اثر برخورد جسم سنگین به سر فوت شده و سپس با اعتراف خود آرمان مبنی بر اینکه جسد را در یک چمدان گذاشته و از خانه خارج کرده است.

سپس در یک سطل زباله رها کرده هنوز تحقیقات قضایی در خصوص پیدا کردن آثاری از جسد غزاله شکور ادامه دارد ولی تاکنون جسد او پیدا نشده است.

آرمان در زمان قتل غزاله ۷ روز کوچکتر از ۱۸ سالگی بوده و دستگاه قضایی تهران او را با عقل کاملا رشد یافته تشخیص داده و رای بر قصاص او دادند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

4 نظر

 1. سلام
  یه پیشنهاد حقوقی
  آیا اعدامی ها می توانند اعضای بدن خود را اهدا کنند؟
  یا مثلا با بخشیدن یک کلیه و یک بیضه و … از اعدام نجات پیدا کنند.
  کاش از نظر فقهی یه بررسی بشود. با اهدای عضو می شه جان دیگران را نجات داد.

 2. چرا این فیلمها رومیذارید که احساس مردم رو جریحه دار کنید.این مردم کم گرفتاری وبدبختی وبی پولی دارن که حالا اومدید اشکهای این خانم و این آقا رو پخش میکنید‌بله هرکسی مرتکب قتل بشه اونو به قتل میرسونند. این قانون اسلامه.چیه بخدا این فیلمهاواشکهارو رومیذارید.کسی نیست به این خانم دکتروآقای دکتربگه میخواهید چی رو ثابت کنید.پس حال دل مادر پدر اون دختر بیچاره رو چه کسی توی این هشت سال میدونه وپرسیده .مهمتر اینکه حتی جسداین دختر هم معلوم نیست و معلوم نخواهدشد.قانون اسلام بهترین ونابترین قانونهای دنیاست.خدا همه آنها رو رحمت کند وازگناهان همه میگذرد.آمین

 3. تمام شواهد و نظریات منتشر شده پلیس نشان میدهد که قاتل و خانواده اش از ابتدا، بنا را بر دروغ و نمایش و فرار از قصاص گذاشته اند. ضمن اینکه احتمال وجود همدست در از بین بردن جسد داده شده و در خبرها بود که آرمان پس از قتل از پزشک خانوادگیشان مشاوره گرفته که جسد را چطور نابود کند. چنین فردی واقعا خطرناک است.
  خوشحالم که در این مورد قانون اجرا شد و قاتل نتوانست با پول خودش را فراری بدهد.

 4. آرمان شاید جسد غزاله رو تو خونه خودشون یجایی دفن کرده مثلا تو باغچه. چون تو کیف بیرون خونه اگه بود زباله گردها میدیدن. زباله گردها تو یه پلاستیک کوچیک هم میگردن چه برسه به یه کیف.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *