دانلود سریال پدر گواردیولا فصل ۲ قسمت ۴ (قسمت ۴ فصل دوم پدر گواردیولا)

دانلود سریال پدر گواردیولا فصل ۲ قسمت ۴ (قسمت ۴ فصل دوم پدر گواردیولا)

قسمت 4 فصل دوم پدر گواردیولا منتشر شد قسمت ۱۳ پدر گواردیولا ۲ علاقمندان به این سریال میتوانند قسمت چهارم پدر خوانده 2 را در این صفحه دانلود و تماشا کنند. سریال پدر گواردیولا به یکی از جنجالی‌ترین سریال‌های جدید تبدیل شده چرا که گفته می‌شود مبلغ ۵۰ میلیارد تومان برای ساخت این سریال هزینه شده است.

سریال پدر گواردیولا فصل ۲ قسمت ۴

دانلود

پدر گواردیولا اولین ساخته ی سعید نعمت‌ الله در شبکه نمایش خانگی است. سعید نعمت الله از فیلمنامه نویسان مشهور سینما و تلویزیون است و او پیش تر در سال ۹۹، سریال «زمین گرم» را هم برای تلویزیون ساخته بود. از نمونه کار‌های او می‌توان به آثاری همچون عقیق، برادر جان، پشت بام تهران، مدینه و زیر پای مادر اشاره کرد.

دانلود سریال پدر گواردیولا فصل ۲ قسمت ۴ (قسمت ۴ فصل دوم پدر گواردیولا)

مهران مدیری و جمعی از چهره های مطرح سینما و تلویزیون کشورمان در سریال جدید شبکه نمایش خانگی بازی کرده اند که نقش هر کدام این این چهره ها مشخص شده است.

بهمن بابازاده؛ خبرنگار حوزه موسیقی در توئیتر خود نوشت:

برای این سریال باید تیتر زد: «نجومی بگیران»!

نام سریال:«پدر گواردیولا». بازیگران: مهران مدیری (دستمزد۵/۵ میلیارد). آرشAP: دستمزد: ۲ میلیارد. حمید فرخ نژاد: ۴ میلیارد. فیلم نامه این سریال را سعید نعمت الله نوشته است.

پرداخت دستمزدهای هنگفت به بازیگران این سریال حاشیه‌ ساز شده و پیش‌بینی میشود ۵۰ میلیارد تومان برای آن هزینه شود.

سعید نعمت‌الله نویسنده و فیلم‌ نامه‌ نویس و برادر حمید نعمت‌ الله فیلمساز ایرانی می‌باشد. ایشان ازدواج کرده اند و یک دختر به نام جانا نعمت الله ثمره زندگی مشنرکش می باشد که در سریال پدر گواردیولا بازی کرده است.

وی فیلمنامه نویسی آثار بسیاری همچون مجموعه های تلویزیونی میکائیل، جراحت، زیر هشت و فیلم های سینمایی حوالی اتوبان و طاووس های بی پر را برعهده داشته است. و در ۲ اثر در سینما با نام‌ های فیلم حوالی اتوبان و فیلم طاووس‌ های بی‌ پر فعالیت داشته است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *