لحظه پرت شدن سعید آقاخانی از کوه در سریال نون خ 5

لحظه پرت شدن سعید آقاخانی از کوه در سریال نون خ 5

سعید آقاخانی در پشت صحنه سریال نون خ 5 که قرار بود در کوه فیلمبرداری شود و سختی کار کولبرها را به تصویر بکشاند از کوه سقوط کرده و دچار آسیب دیدگی کمر شده است و به همین دلیل فیلمنامه تغییر پیدا کرد و در قسمت های دیگر نون خ 5 سعید آقاخانی حضور نداشت.

لحظه پرت شدن سعید آقاخانی از کوه در سریال نون خ 5

حمیدرضا آذرنگ بازیگر نقش خلیل در نون خ درباره غیبت سعید آقاخانی در ادامه سریال در اینستاگرامش نوشت:

قرار نبود از کوه بیفته و جا بمونه… تو مسیرِ کوه افتاد و مهره‌هایِ کمرِش آسیب جدی دید.
چند روزی تو بیمارستان بستری بود، گفتند باید استراحت مطلق داشته باشه، قبول نکرد…
قصه عوض شد تا نورالدین از ارتفاع بیفته و جا بمونه از گروه که کار عقب نیفته، امیرِ وفایی مسیرِ نورالدین رو از گروه جدا نوشت…
یه مدت تو یه ماشین کَمپِر درازکِش مونیتور رو می‌دید و پیغام‌هاش رو با صدای دردآلود به گروه می‌رسوند، باز راضی نشد با کمربندِ طبی و عصا تاتی تاتی می‌اومد سر صحنه و لوکیشن و کارش را می‌کرد.

لازم به ذکر است نون خ 5 به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی بعد از شب‌های قدر و از 15فروردین 1403 از شبکه یک سیما پخش شد. مهدی فرجی تهیه‌کننده «نون.خ» گفت : از مسیر کرمان، سیستان و بلوچستان به شهرهای چابهار و دیگر شهرهای آن منطقه می‌رویم و قصه سریال همراه با کردها به چند قومیت می‌پردازد. این تهیه‌کننده درباره اینکه لوکیشن‌ها در قصه چه زمانی از کردستان به سیستان تغییر می‌کند اظهار کرد: ما از زمانی‌که کار را شروع کنیم ۳۰ تا ۴۰ روز بعد به چابهار می‌رویم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *